Dominion هنوز پرونده های جنایی علیه کلاهبرداران انتخاباتی مانند رودی جولیانی و سیدنی پاول دارد.


خبرنگاران و اعضای عمومی خارج از مرکز عدالت لئونارد ویلیامز، جایی که Dominion Voting Systems امروز در دادگاه عالی دلاور در ویلمینگتون، دلاور از فاکس نیوز شکایت کرده است. (تراشه Somodevilla/Getty Images)

طرفین در دادگاه روز سه‌شنبه آخرین توافق را در یک شکایت مهم توسط Dominion Voting Systems علیه فاکس نیوز اعلام کردند.

اریک دیویس، قاضی دادگاه عالی دلاور گفت: طرفین پرونده خود را حل و فصل کرده اند. حضور شما در اینجا بسیار مهم بود. و بدون شما، طرفین نمی توانند وضعیت خود را حل کنند، – قاضی قبل از عزل آنها گفت.

ظاهراً این تسویه حساب زمانی انجام شد که محاکمه قرار بود در ویلمینگتون، دلاور بیانیه‌های خود را باز کند.

پس از ادای سوگند هیئت منصفه در روز سه‌شنبه، یک تاخیر چند ساعته فاش نشده، روند رسیدگی به دادگاه را متوقف کرد و این گمانه‌زنی‌ها را دامن زد که این معامله بی‌سر و صدا در حال انجام است.

این یعنی چی: تسویه حساب لحظه آخری به این معنی است که یک پرونده تحت نظارت عملاً پایان یافته است و به محاکمه نمی رود. با توافق با Dominion، مدیران بانفوذ فاکس نیوز و شخصیت‌های محبوب روی آنتن از شهادت در مورد پوشش انتخابات 2020 خود که مملو از دروغ‌هایی درباره تقلب در رأی‌دهندگان بود، رهایی خواهند یافت.

جزئیات حل و فصل فوراً در دسترس نبود و ممکن است هرگز علنی نشود.

اطلاعات بیشتر در مورد پرونده: Dominion در شکایت خود به دنبال غرامت 1.6 میلیارد دلاری از فاکس نیوز است. این شبکه جناح راست در جلسات پیش از انتخابات با صدای بلند استدلال کرد که این تعداد بسیار زیاد است و به اندازه دقیق خسارات احتمالی که Dominion می تواند در نتیجه پخش فاکس در سال 2020 ببیند، نزدیک نیست.

فاکس نیوز و شرکت مادرش فاکس کورپوریشن، که متهم نیز بود، می‌گویند که هرگز به Dominion بدنام نکرده‌اند و می‌گویند که این پرونده یک حمله غیرقانونی به آزادی مطبوعات است. آنها ادعاهای Dominion مبنی بر ترویج این توطئه های انتخاباتی را برای حفظ رتبه پایین خود پس از انتخابات 2020 رد کردند.

در حالی که پرونده Dominion اکنون حل و فصل شده است، فاکس نیوز همچنان با دومین پرونده افترای بزرگ که توسط Smartmatic، یکی دیگر از شرکت‌های فناوری رأی‌دهی مطرح شده است، مواجه است که پس از انتخابات 2020 در برنامه‌های فاکس پخش شد. پرونده هنوز در حال کشف است و انتظار نمی رود که به این زودی محاکمه شود.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما