نظرسنجی های UP: کشاورزان در لاخیمپور خری می گویند که BJP و SP ما را به دردسر انداختند، “NOTA” را انتخاب خواهند کرد.


لاخیم پورخری: کشاورزان لاخیمپورخری که هنوز با حادثه جنجالی ماه اکتبر کنار نیامده اند، در حال بررسی استفاده از گزینه “NOTA” در انتخابات پارلمانی آتی هستند.

آنها استدلال می کنند که در حالی که دو حزب سیاسی اصلی در ایالت، BJP و Samajuadi (SP)، آنها را فریب داده اند، سایر احزاب ناکارآمد بوده اند.

کشاورزان که اکثریت جمعیت منطقه لاخیمپور کری در کمربند ترای را تشکیل می دهند، گفتند که اگرچه به دلیل قوانین کشاورزی مورد مناقشه به BJP رای نمی دهند، اما نمی خواهند مانند گذشته از SP حمایت کنند. دولت آخیلیش به رهبری یداو از سود 2000 روپیه ای که صاحبان کارخانه های نیشکر بدهکار بودند به کشاورزان چشم پوشی کرد.

چندین کشاورز گفتند که در صورت لزوم NOTA (هیچ یک از موارد فوق) را در 23 فوریه انتخاب خواهند کرد، زیرا همه احزاب در طول انتخابات با صدای بلند به آنها پرداخت می کنند، اما هیچ اقدام مشخصی برای حل شکایات انجام نمی دهند.

Jagpal Dylan، یک کشاورز در روستای Maraucha، واقع در Palia Techsil در اینجا، به PTI گفت که همه احزاب سیاسی BJP، SP، Bahujan Samaj و کنگره به آنها تضمین های غلط می دهند و از آنها به عنوان کالا در طول انتخابات استفاده می کنند.

او گفت که ما به هیچ حزب سیاسی امیدی نداریم و افزود که BJP باید بار سنگین حادثه 3 اکتبر در Ticonia را متحمل شود.

در 3 اکتبر، هشت نفر، از جمله چهار کشاورز، در جریان تظاهرات کشاورزان در روستای تیکونیا در لاخیمپور کری در خشونت کشته شدند. تنی آشیش میشرا، پسر وزیر کشور آجی میشرا به عنوان متهم اصلی معرفی شده و در زندان به سر می برد.

کوال سینگ که به همراه دو برادرش 45 جریب زمین در پالیا دارد، می‌گوید کشاورزان فراموش نمی‌کنند که چگونه دولت آشیل یاداو از سود 2000 روپیه‌ای که کشاورزان نیشکر از صاحبان کارخانه دریافت می‌کردند چشم پوشی کرد.

او گفت که وضعیت کشاورزان تحت رژیم BJP بدتر شده است، که از قضا وعده داده است درآمد ما را دو برابر کند.

بر اساس دستور کنترل نیزار سال 66، در صورت عدم پرداخت مبلغ معوقه نیزار در مدت 14 روز، صاحبان کارخانه های قند باید سود 15 درصدی را به کشاورزان بپردازند. با این حال، دولت SP از آن مقدار بهره صرف نظر کرد که به حدود 2000 روپیه افزایش یافت، با این استدلال که صنعت در حال گذراندن مرحله ضعیفی است.

سینگ در پاسخ به این سوال که در انتخابات آتی از چه کسی حمایت خواهد کرد، گفت: ما هیچ امیدی به BJP یا SP نداریم. طرف های دیگه مهم نیست تعداد زیادی از کشاورزان موافق ممتنع از رای دادن هستند. اما در صورت نیاز دکمه NOTA را فشار می دهیم.

VM Singh، رئیس Rashtriya Kisan Mazdoor Sangathan، ادعا می کند که SP و BJP کشاورزان را فریب داده اند.
اتحاد SP-Rashtriya Lok Dal و BJP کشاورزان را گمراه می کنند. می خواست بداند چرا باید از یکی از آنها حمایت کنیم.

حدود 75 درصد از کشاورزان شهرستان لاخیمپور خری نیشکر می کارند. 9 کارخانه قند که توسط تعاونی ها و بخش خصوصی اداره می شود، در حال خرد کردن 15 قین لیتر نیشکر در اینجا هستند.

آنجانی دیکسیت، رهبر کشاورز، که نیشکر را به کارخانه ای در گولا در اینجا تحویل می دهد، گفت که کارخانه های قند این ولسوالی تا 6 فوریه سال گذشته فقط به کشاورزان پرداخت می کردند.

«تا به حال کارخانه های قند به ما پول نمی دادند. پیش از این، دولت SP توجهی به کشاورزان نداشت. امروز آشیل یاداو (در زمان مبارزات انتخاباتی آنا سانکالپ) می گوید که او با کشاورزان است.

سپس نارندرا مودی قول هایی داد. او گفت که حزبش تضمین خواهد کرد که ما حقوق خود را پرداخت کنیم. او گفت که پنج سال بعد، نگرانی های ما بی پاسخ مانده است.

دیکسیت گفت: به دلیل پرداخت نشدن عوارض نیشکر، کشاورزان در باتلاق بدهی گیر کرده اند.

بچه های ما نمی توانند درس بخوانند و ازدواج کنند. قوه قضاییه تنها راه حل باقی مانده است. او گفت نمی دانم به چه کسی رای بدهم. Suhdev Singh، رئیس سابق تعاونی توسعه نیشکر Society Limited، Palia Kalan، گفت که نیشکر در 44 منطقه اوتار پرادش رشد می کند.

44 کارخانه قند در این ایالت وجود دارد که 22 تای آنها خصوصی هستند. او گفت که این کارخانه های قند در مدت دو سال 12000 روپیه به کشاورزان بدهکار هستند.

تلویزیون زندهYareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاه