نایه شریعتمداری به روحانی درباره رفع حصر

[ad_1]

فارس: حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان در لفافه کنایه‌ها به دولت و در راس آن روحانی که مدعی پیگیری رفع حصر هستند و می‌دانند: مطمئن باشید آنهایی هم هستند که از رفع حصر حرف میزنند خیلی هم راضی به برداشتن حصر می‌زند!

حسین شریعتم، مدیرمسئول کیهان در برنامه «بدون توقف» که قسمت دیگری از آن پنجشنبه از شبکه سوم سیما پخش شد، در پاسخ به اینکه «چرا حصر صورت گرفت» گفت: مسئله حصر یک ارفاق و یک لطف بزرگی بوده که نظام به سران فتنه بوده است. کرده و نظام صرفاً ازاینجهت که میخواست به دلیل سوابقی که به آنها لطفی بکند آنها را در حصر نگه داشت و اگر غیرازاین بود جرم آنها بسیار بزرگ و فساد فیالارض بود.

وی همچنین در پاسخ به اینکه «با توجه به اینکه هر حکمی باید در حیطه دادگستری انجام شود و آیا شورای عالی امنیت ملی اجازه صدور این حکم را داشته باشد» اظهار کرد: تصمیم شورای عالی امنیت ملی، در حکم است و این شورا از ما خیلی باهاش ​​کار داریم.

مدیرمسئول هیهان گفت: این در هالی است که سران فتنه دست به وطن‌فروشی زند و خیانت کردند. دوست من. فقط خون یکی از کسانی که ریخته شده کافی است که آنها را اعدام کنند، آنها در اوج قدرت نظام به جمهوریت نظام حمله کردند، آرای مردم را زیر سوال بردند و مملکت را به آشوب کشیدند.

شریعتمداری ادامه داد: خواسته هایی که الآن توده مردم خیلی دارند، بالاتر از حصر هستند، من فقط میدانم که عوامل فتنه لطف کردند و مجازاتشان خیلی بالاتر از اینها است.

وی با بر اینکه «حصر لطف نظام به سران فتنه أست» افزود: Bhurhaal Shurai Ali Almatyh Mamli Mituwanda Tashmiyatima Bhierd، O’Hard Pirates

مديرمسئول هيهان گزارشان :رد: مطمئن باشيد آن‌هايي هم كه رفع حصر حرف مي‌زنند خيلي هم راضي به با

شریعتمداری افزود: اما آنها در فضای کنونی، خیلی از رفع حصر حرفی نمی‌زند چون دیگر این موضوع بری است. اطلاعات و اطلاعات زیادی در مورد خطرات و مشکلات آمریکا و آمریکا وجود دارد. وی یکی از اعضای وزارت امور خارجه جمهوری ارمنستان و یکی از اعضای وزارت آموزش و پرورش و علوم است.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما