FG برنده بازی واشنگتن را شکست نمی دهد

  • توسط کایل بوناگورا، نویسنده کارکنان ESPN، 25 نوامبر 2023، ساعت 10:08 بعد از ظهر ET

    ببندش

    • Pac-12 را پوشش می دهد.
    • در سال 2014 به ESPN پیوست.
    • در دانشگاه ایالتی واشنگتن تحصیل کرد.

سیاتل – لحظاتی پس از ضربه زدن به یک گل زمینی 42 یاردی که به جام اپل روز شنبه پایان داد، گریدی گروس، ضربه زننده واشنگتن، مادرش را در زمین هاسکی پیدا کرد و از کار افتاد.

پیروزی 24-21 یک ترن هوایی احساسی برای دانش آموز دوم بود – و هنوز تمام نشده بود. مربی واشنگتن دقایقی بعد در رختکن خطاب به تیم گفت که آخر هفته شکرگزاری بود و خبر تغییر زندگی را که می خواست ارائه دهد را ارائه کرد.

“من از گریدی گراس سپاسگزارم، و می دانید که امیدوارم گریدی گراس برای چه چیزی شکرگزار باشد؟” دبور گفت. بورسیه ای که دریافت کرد.

احساسات دوباره گروس را فرا گرفت، اما این بار با استقبال جنون آمیز هم تیمی هایش روبرو شد و او را جشن گرفتند و اوج یک فصل عادی 12-0 را رقم زدند. گروس در کوارتر دوم یک گل 43 قدمی را از دست داد و بقیه بازی را به دنبال فرصتی برای رستگاری گذراند.

او گفت: «من می‌گفتم: «من را وارد کن».

گروس در آن زمان از آن خبر نداشت، اما کادر مربیگری از قبل از بازی تصمیم گرفته بود که او را بورسیه کنند. دی بوئر منتظر لحظه مناسب برای انتشار این خبر بود.

دبور گفت: “من فکر می کنم امروز زمان مناسبی برای انجام این کار بود.” “ما می دانستیم دیر یا زود با او آشنا خواهیم شد و تیم ما واقعا به گریدی اعتقاد داشت. آنها او را دوست دارند.”

لحظه ای که @gross_grady برنده بورس تحصیلی شد #USvsUS #WinnersWin pic.twitter.com/fqz1Au9Wuq

— فوتبال واشنگتن (@UW_Football) 26 نوامبر 2023

شانس گراس برای برنده شدن به لطف تصمیم مخاطره آمیز – اما موفقیت آمیز – لحظاتی قبل از سوی دبور به دست آمد.

دیبور در حالی که یک دقیقه و 15 ثانیه باقی مانده بود، با یک چهارم و یک از خط 29 یاردی خود روبرو شد و همه چیز را به پایان رساند – بازی رقابتی، یک فصل عادی بدون شکست، احتمالاً یک جایگاه در پلی آف فوتبال کالج – و برای آن ، با امتیاز 21 مساوی شد. تبدیل ناموفق به کوگارها توپ را در محدوده دروازه میدان می داد.

در ابتدا، DeBoer تیم پانت را به پایین زمین فرستاد و واحد تلاش کرد WSU را وادار به پرش آفساید کند. وقتی این کار جواب نداد، تخلف به اجرای یک بازی گزینه ای که تا اوایل هفته نصب نشده بود بازمی گردد.

“[Offensive coordinator Ryan] مایکل پنیکس جونیور کوارتربک گفت: گراب تمام مدت در مورد این بازی صحبت می کرد، او گفت که بازی آماده است.

پنیکس می‌توانست توپ را مستقیماً به سمت بالا پاس دهد، اما مدافع خط WSU را خواند و تصمیم گرفت آن را برای دریافت کننده رام اودونز در خط کناری کنار بگذارد. Odunze برای پیروزی 23 یاردی به WSU 48 آزاد شد.

اودونزه گفت: «قطعا تماسی پرخطر است. اما برای من، هر بار که به آن می‌رویم، می‌گویم، “باشه، بیایید اول را برداریم.”

پس از یک ضربه خشن پنالتی پاسور، هاسکی ها را به داخل قلمرو WSU هل داد، آنها پنج بازی دیگر را انجام دادند – به جز یک تلاش برای گل میدان که با تایم اوت WSU خنثی شد – قبل از اینکه گراس به برنده ضربه بزند و هواداران تشویق کنند. آنها عجله کردند. واشنگتن اولین تیمی بود که در کنفرانسی که در سال 2012 آغاز شد، بدون شکست در 12 تیم به پایان رسید و تنها تیمی باقی خواهد ماند.

هاسکی روز جمعه در بازی قهرمانی کنفرانس در لاس وگاس با اورگان (11-1، 8-1 Pac-12) بازی خواهند کرد. واشنگتن در 14 اکتبر در سیاتل تنها باخت فصل را در یک فیلم هیجان انگیز 36-33 به اردک ها داد.

وقتی واشنگتن فصل بعد به Big Ten ملحق شد، آخرین باری بود که هر دو مدرسه بخشی از یک کنفرانس در Apple Bowl بودند. آنها این رشته را به عنوان یک مسابقه غیر کنفرانسی حداقل برای پنج فصل آینده ادامه خواهند داد.

فصل WSU با شکست به پایان رسید. کوگارها (5-7) برای رسیدن به کاسه به یک برد نیاز داشتند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

Digital currencyورزشکانادابهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما