Call of the Wild Vancouver Canucks میزبان Montreal Canadiens Globalnews.ca

پس از بهترین تلاش برای تیم مونترال کانادایی در شکست دادن تیم قدرتمند بوستون بروینز، مونترال به مرکز بل بازگشت تا میزبان تیم قدرتمند دیگری، ونکوور کاناکس باشد.

به نظر می رسید کانادایی ها تمام توان خود را در رقابت با بوستون صرف کردند و 5 بر 2 شکست خوردند.

اسب های وحشی

آیا نیمه پر لیوان ژوراج اسلافکوفسکی مقابل کاناکز بود یا نیمه خالی؟ اگر نیمه پر بود، جالب بود که او با نتیجه 2 بر 1 به سمت چپ نفوذ کرد تا یک شانس با کیفیت داشته باشد. اگر نیمه خالی بود، پشیمان می شد که پاسش در گوشه ای از چوبش غلت خورد.

نکته مثبت ناامید کننده خواهد بود که او دو نگاه واضح دیگر را در دوره دوم دریافت کرد، از جمله یک شوت تمیز از دروازه. با این حال، فرد منفی به شما خواهد گفت که گلوله به کیسی دسمیت وسط پا اصابت کرده است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

یکی می‌خواهد مثبت باشد که Slafkowski در حال حاضر بیشتر درگیر بازی می‌شود و در جنگ‌های پیک بیشتری پیروز می‌شود، اگرچه کسی را پیدا خواهید کرد که به این نکته اشاره کند که واقعاً چیزی نیست. با این حال.

اخیراً بازی اسلافکوفسکی رو به بهبود بوده است. مسلماً گل‌ها و پاس گل‌ها ثابت باقی می‌مانند، اما او با کریستین دووراک و کول کالفیلد بهترین بازیکن خط است.

در مقابل ونکوور، اسلافکوفسکی بیش از هر بازی دیگری که در مونترال انجام داده بود، پیشرو بود. او هفت شوت عالی به سمت دروازه داشت. او در 53 بازی حرفه ای خود به طور میانگین یک شوت در هر بازی به ثمر رساند. این یک هدف نمادین برای هر بازیکن NHL است. Seven یک سری عکس است که کول کافیلد را هیجان زده می کند.

همچنین کورسی اسلافکوفسکی بیش از 50 درصد اعتبار دارد که در بین مهاجمان باشگاه متوسط ​​است. این مسئولیت جریان کلی بازی نیست که سرمربی تیم مارتین سنت لوئیس سعی در آموزش آن دارد.

سازمان از اسلافکوفسکی می‌خواهد که یاد بگیرد چگونه بدون جک بازی کند، و آنها از او می‌خواهند که چگونه این کار را در سطح NHL انجام دهد، جایی که بازی سریع‌تر است. در واقع، اگر همه خود را از چشم انداز احساسی دور کنند، یک تجربه سرگرم کننده هاکی است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

کانادایی ها سعی می کنند به بازیکن بدون پاک آموزش دهند، به این امید که او همه چیز را بفهمد، تا روزی که بالاخره مرتباً پا را لمس می کند، قسمت آخر برای او بیگانه نباشد. در سطح پایین تر، او همیشه در اختیار داشت. در واقع، این یک نسخه هاکی از این سوال قدیمی است – چه چیزی اول شد… مرغ یا تخم مرغ؟

هیچ کس نباید طوری رفتار کند که انگار باهوش ترین مرد اتاق است. دو مکتب فکری وجود دارد. برای اسلافکوفسکی، برای کنت هیوز، برای نیک بابرو، بهتر است امیدوار باشند که از مدرسه درست حمایت کنند. مدرسه اشتباه، لیوانی است که زمانی نیمه پر، بد مدیریت و شکسته شده است.

در مقابل ونکوور، کل سازمان کانادایی ها مطمئناً مقداری آب در بطری خواهند گذاشت. این شبی بود که نوید و پیشرفت زیادی را برای انتخاب شماره یک که آنقدر به آن ایمان داشتند نشان داد.

هفت تیر. این یک خط مهم و بزرگترین مثبت در این رقابت است. یک بازیکن بدون شوت نمی تواند گلزنی کند. از لحاظ تاریخی، یک مهاجم در هر ده شوت یک بار گلزنی کرده است. گل اسلافکوفسکی مطمئناً به زودی خواهد رسید. اگر او در شب هفت شوت بزند، می تواند به معنای گل های بیشتری باشد.

بزهای وحشی

بیشتر یک شب صاف بود. کانادایی ها فاقد قدرت آتش لازم برای رقابت با تیمی بودند که لیگ را در این فصل شوکه کرده است. ونکوور یک بازی سازمان یافته انجام می دهد و کل تیم مونترال با آن برابری نکردند، اگرچه کانادایی ها مطمئناً در رقابت باقی خواهند ماند. سومین دوره مونترال بهترین دوره آنها بود.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

از نظر دفاعی، اینطور نبود که کانادایی ها اشتباهات زیادی مرتکب شوند، اما مطمئناً برای هر یک از آنها هزینه کردند. از نظر تهاجمی، شدت پیش‌بینی کافی برای ترساندن سیستم ونکوور، که بسیار سالم به نظر می‌رسید، وجود نداشت.

در حال حاضر روند

  • “من نمی خواهم در خیابان زندگی کنم”: مرد هالیفاکس پس از مرگ شریک زندگی مجبور به ترک خانه شد

  • مردی پس از کشف قارچ جادویی 11.7 میلیون دلاری در خانه ای در کنتیکت دستگیر شد

مایک متسون گل زد. آربر هکای در آخرین دقیقه گلزنی کرد. شان موناگان همچنان هوشمندانه بازی می کرد. کریستین دووراک دوباره به طرز شگفت انگیزی خوب بود. جیک آلن چند پس انداز بزرگ دیگر برای افزایش سهام تجاری خود انجام داد.

کارت های وحشی

نکته ای که باید در مورد لیگ هاکی آمریکا به خاطر بسپارید این است که چقدر لیگ کهنه سربازان است. بهترین بازیکنان اغلب کارآموز هستند، کمی پایین تر از NHL. آن‌ها اغلب وقت زیادی در برنامه دارند، اما متأسفانه آن‌ها جذاب‌ترین زمان را ندارند و یک دهم رویاهای خود را به دست می‌آورند.

گلزن برتر AHL Adam Gaudet است. او بازیکنی است که بهترین فصل دانشگاهی هابی بیکر را داشت. او برای کاناکز به طور مختصر آن را پشت سر گذاشت، اما در نهایت به اندازه کافی بازیکن خوبی نبود. گوت اکنون 27 سال دارد. اگر او در حال حاضر با موفقیت در NHL فرود بیاید جای تعجب خواهد بود.

همچنین چارلز هودون، وینگر سابق کانادایی، نزدیک به صدر مسابقه امتیازدهی است. او یکی دیگر از افرادی است که برای رسیدن به بالاترین سطح موفقیت تلاش کرد اما نتوانست تمام وقت به زمین بیاید. هودون 29 ساله است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

بزرگترین شاخص موفقیت مورد انتظار NHL، امتیاز بالا در AHL همراه با سن کم است. اینها بازیکنانی هستند که هنوز در حال پیشرفت هستند و احتمالاً مدت کوتاهی در مینور خواهند داشت. برای آنها، AHL یک پیت استاپ است. نه کل مسابقه

برترین بازیکن جوان لوگان استانکوون است که با 15 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. او 20 سال دارد. یکی دیگر از مشتریان دالاس استارز ماوریک بورک است. او 21 سال دارد. او همچنین در 15 امتیاز قرار دارد.

بالقوه بعدی که راه خود را پیدا می کند، یری کولیچ است. او فقط 19 سال سن دارد. او شوت بدی دارد و در حال یادگیری نحوه استفاده از آن در روچستر است.

جاشوا روی کانادایی نیز می درخشد. او یک دوران حرفه ای برجسته را در شربروک به پایان رساند و در حال حاضر راه خود را در AHL پیدا کرده است. روی که تنها 20 سال سن دارد در 11 بازی 14 امتیاز کسب کرده است. این یک کلیپ عالی در لیگ دفاعی است. سال گذشته، حتی همه ده تیم برتر امتیاز در هر بازی نداشتند.

روی یک بار در پیروزی آسان لاوال راکت در روز یکشنبه مقابل مانیتوبا موس گلزنی کرد. او یک پاس گل هم اضافه کرد.

موفقیت روی در تلاش AHL خود نویدبخش آینده اوست. بازی در لیگ بزرگسالان در برابر حریفانی که از نظر فیزیکی بالغ هستند، گام خوبی برای ورود به NHL برای افراد بالقوه است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

روی یک چشم انداز عالی است.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما