Breakout West سال موفقی را در اوکاناگان به پایان می رساند & اوکاناگان Globalnews.ca

کنفرانس پنج روزه و جشنواره موسیقی سه روزه Breakout West یک سال دیگر به پایان رسید.

مایک داوسون، مدیر عامل Breakout West می گوید: «بزرگ شدن در غرب کانادا، گاهی اوقات احساس می کردیم که ارتباط ما با سایر بخش های صنعت قطع شده است.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که استعدادهای بزرگی که در اینجا داریم می‌توانند در اینجا بمانند و در غرب کانادا شغلی ایجاد کنند، بنابراین هر کاری که می‌توانیم برای کمک به آنها در آسان‌تر کردن مراحل بعدی انجام دهیم، بخشی از این است که چرا ما همه این کارها را انجام خواهیم داد.»

هر سال یک شهر میزبان متفاوت در غرب کانادا انتخاب می شود و سال 2023 سومین نوبت کلونا در تبدیل این شهر به یک مرکز موسیقی بود. دو بار قبلی در سال های 2010 و 2018 با موفقیت برگزار شد.

“این بار چیزی را داشتیم که انتظارش را نداشتیم، در پایان فصل یک فصل سفر واقعا سختی داشتیم. کارما لاکوف نیوخزیم، رئیس کمیته میزبان جشنواره Kelowna 2023 BreakOut West، گفت: جامعه هنری واقعاً تحت تأثیر آن قرار گرفت و به ما چیزی داد که امسال کمی جاذبه گردشگری بیشتری داشته باشیم.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

در بیانیه مطبوعاتی BreakOut West گفت که بیش از 550 ثبت نام کننده و 1200 شرکت کننده در جشنواره در طول هفته وجود داشت. همچنین 74 سخنران، مجری و مربی کانادایی، 45 نماینده بین المللی، 26 جلسه کنفرانس و بیش از 1100 نشست انفرادی برگزار شد.

برای نوازندگانی که شرکت کردند، این فرصتی بود برای ملاقات با متخصصان صنعت، شبکه سازی و اجرای موسیقی با دیگر نوازندگان از سراسر غرب کانادا.

یکی از نوازندگان برجسته در برنامه، بریا رز، نوازنده Whitehorse بود.

برایا رز درباره حضور در صحنه گفت: «این بهترین حس دنیاست، من نمی‌خواهم جای دیگری باشم. “وقتی قبول شدم، مثل منطقه بودم، از تمرکز هیجان زده بودم، اما بیشتر می دانستم که اینجا جایی است که قرار است باشم.”

برای برایا رز، جشنواره نمی‌توانست زمان‌بندی بهتری داشته باشد زیرا اولین EP او قرار است ماه آینده منتشر شود.

“من برای خودم و گروهم یک هنرمند خوداشتغال هستم و هدفم این بود که با مردم ارتباط برقرار کنم و راه هایی برای سبک کردن بار پیدا کنم و ارتباطاتی برای کمک به رزرو و تورها، ارتباطات برای همکاری و گفتن به مردم برای آمدن به Whitehorse پیدا کنم. برایا رز گفت…

تعطیلی رسمی جشنواره امسال یک جشن پایانی با اعلام بزرگی است که BreakOut West سال آینده در ساسکاتون، ساسکاچوان برگزار می شود.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

اما نگران نباشید، سازمان دهندگان می گویند این آخرین باری نیست که BreakOut West در اوکاناگان توقف می کند.

– با فایل های کتی مایکلز

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما