ACC برنامه 7 ساله لیگ جدید 17 تیمی را معرفی می کند

  • آندریا آدلسون، نویسنده ارشد ESPN، 30 اکتبر 2023، ساعت 6:01 بعد از ظهر به وقت شرقی

    ببندش

    • گزارشگر ACC
    • در سال 2010 به ESPN.com پیوست.
    • فارغ التحصیل از دانشگاه فلوریدا.

ACC از مدل جدید برنامه هفت ساله فوتبال خود به عنوان یک لیگ 17 تیمی با اعضای جدید Cal، Stanford و SMU در روز دوشنبه رونمایی کرد، با 16 بازی محافظت شده که تا فصل 2024 قابل اجرا هستند.

لیگ همچنان به برگزاری هشت بازی کنفرانسی بدون تقسیم بندی ادامه می دهد. همه 17 تیم در هفت فصل آینده حداقل دو بار با یکدیگر بازی خواهند کرد – یک بار در خانه و یک بار در خارج از خانه. 14 تیم فعلی ACC تا سال 2030 فقط سه بار در کالیفرنیا بازی خواهند کرد و هیچ کدام در فصول پشت سر هم به کالیفرنیا سفر نخواهند کرد.

در تغییر مدل زمانبندی فعلی 3-3-5 که توسط ACC برای این فصل اتخاذ شده است، همه مدارس تعداد بازی های رقابتی رزرو شده یکسانی ندارند. برخی مدارس دارای سه مدرسه هستند. اکثرا دوتا دارند. کلمسون یکی دارد. جورجیا تک و لوئیزویل صفر هستند.

از 16 بازی ذخیره شده، 11 بازی از مدل فعلی ذخیره شده است. Miami-Virginia Tech و NC State-Wake Forest از فرمت قبلی بازیابی خواهند شد، در حالی که Cal، Stanford و SMU همگی با یکدیگر بازی خواهند کرد.

رقابت های سالانه محافظت شده عبارتند از: بوستون کالج-سیراکوز، بوستون کالج-پیت، سیراکوز-پیت، کارولینای شمالی-ویرجینیا، کارولینای شمالی-دوک، کارولینای شمالی-NC، NC State-Wake Forest، NC State-Duke، Duke-Wake Forest ، ویرجینیا تک-ویرجینیا، فلوریدا-کلمسون، میامی-فلوریدا، میامی-ویرجینیا تک، استانفورد-کال، استانفورد-SMU و Cal-SMU.

انتخاب سردبیر

1 مرتبط

جیم فیلیپس، کمیسر ACC در بیانیه‌ای گفت: در طول فرآیند برنامه‌ریزی، عضویت در ایجاد یک مدل برنامه‌ریزی کنفرانس خلاقانه، انعطاف‌پذیر و تهاجمی با حفظ تجربه ورزشکار-دانشجو بسیار هوشمندانه و هدفمند بوده است. “هیجان و انتظار تیم ها، فارغ التحصیلان و هواداران ما با نگاه به آینده این کنفرانس باورنکردنی مطمئناً افزایش می یابد.”

در توسعه مدل زمان‌بندی جدید، مدیران ورزشی هر مدرسه با لیگ کار کردند تا مسابقاتی را که می‌خواستند محافظت کنند، تعیین کنند. در نهایت، AD های لیگ مدل جدید برنامه را تصویب کردند. در مورد جورجیا تک و لوئیزویل، هر دو مدرسه توافق کردند که در هیچ یک از بازی‌ها نیازی به دفاع ندارند، و به لیگ اجازه می‌دهد خلاقیت و انعطاف‌پذیری بیشتری در برنامه‌ریزی در طول برنامه داشته باشد.

جاش هیرد، مدیر ورزشی لوئیزویل به ESPN گفت: «من به دفتر کنفرانس اعلام کرده‌ام که ما رقیب واقعی در ACC نداریم، بنابراین می‌توانیم در تلاش برای تنظیم برنامه انعطاف‌پذیرتر باشیم. “کدام یک از شرکت کنندگان آزمایش شده و واقعی ما باید کنار هم باشند؟ تماشاگران برخی از این تنظیمات را انجام خواهند داد. اما در کل، من فکر می کنم همه بسیار خوشحال هستند – زیرا شما می توانید 17 خواسته و نیاز مختلف را برآورده کنید.” .

اگرچه Clemson و Georgia Tech پس از هشتاد و نهمین بازی خود در اواخر امسال به عنوان رقابت سالانه کنار خواهند رفت، اما این تیم ها بین سال های 2024 تا 2030 چهار بار بازی خواهند کرد. Clemson-NC State، که 91 بار بازی شده است، نیز به عنوان یک بازی سالانه کنار می رود. به گروه Wolfpack اجازه می دهد تا به صورت سالانه دوک، کارولینای شمالی و ویک فارست را بازی کنند. اما با اشاره به تاریخچه سریال، Clemson-NC State سه بار در هفت سال بازی خواهد کرد.

با توجه به اینکه لیگ اکنون از ساحل شرقی تا ساحل غربی را در بر می گیرد، جغرافیا در این مدل جدید در نظر گرفته شده است. لیگ می خواست تعداد سفرهای مکرر به همان منطقه جغرافیایی در هر فصل را به حداقل برساند و درصد بازی با تیم های مجاور را به حداکثر برساند.

به عنوان مثال، کلمسون، جورجیا تک، ایالت فلوریدا و میامی در 24 درصد بازی های خود بین سال های 2024 تا 2030 با یکدیگر بازی خواهند کرد. بوستون کالج، پیت، لوئیزویل و سیراکوز 32 درصد بازی های خود را مقابل یکدیگر خواهند داشت. مدارس کارولینا و ویرجینیا نیز بیشتر با یکدیگر بازی می کنند.

میامی، NC State و Syracuse برای بازی در Cal در سال 2024 به سمت غرب خواهند رفت، در حالی که Louisville، SMU، Virginia Tech و Wake Forest در استنفورد بازی خواهند کرد.

اگرچه کال، استنفورد و SMU رای رسمی در مورد مدل برنامه ریزی دریافت نکردند، هر سه مدرسه در بحث ها شرکت کردند و ورودی ارائه کردند. جیم نولتون مدیر ورزشی کالیفرنیا پس از پیوستن خرس ها به ACC به کمیته برنامه ریزی فوتبال اضافه شد.

“ما هر کدام بازی می کنیم [existing] سه مدرسه ACC در هفت سال آینده، و ما طرفدارانی داریم که برای سفر به بوستون یا سیراکوز، کارولینای شمالی و فلوریدا هیجان‌زده هستند.» نولتون به ESPN.

یکی از مدارسی که در انتشار برنامه روز دوشنبه گنجانده نشده است، نوتردام است که هر سال یک سری بازی های غیر کنفرانسی را علیه مدارس ACC انجام می دهد. این چرخش در تاریخ بعدی مشخص خواهد شد، اما مشخص نیست که آیا بازی‌های آینده نوتردام-استنفورد به عنوان بازی ACC محسوب می‌شوند یا غیر کنفرانسی باقی می‌مانند.

برنامه فوتبال 2024 با تاریخ های مشخص بازی برای همه مسابقات در 31 ژانویه 2024 در شبکه ACC اعلام خواهد شد.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما