25 ساعت بازی مستقیم برای بیمارستان کودکان ادمونتون – ادمونتون | Globalnews.ca

گروهی از مردم پرشور اوایل روز شنبه در ادمونتون بودند و همه برای یک هدف خوب.

گیمرها برای حمایت از بیمارستان کودکان Stollery به مدت 25 ساعت مستقیماً در ساعت 6 صبح آنلاین شدند.

ما حدود 80 بازیکن داریم که اینجا نشسته اند و بازی های مورد علاقه خود را انجام می دهند. لیزا هاثورن، رئیس Extra Life Edmonton، شنبه گفت: آنها متعهد شدند که در طول شب و همچنین در طول سال پول جمع آوری کنند. او می گوید که محبوبیت این رویداد در سال های اخیر به طور تصاعدی افزایش یافته است.

ما از یک منطقه کوچک شروع کردیم و 30 بازیکن داشتیم که بیرون آمدند. تا سال 2019، حدود 250 بازیکن در آن فضا داشتیم.”

4:40 با Extra Life Edmonton Game Day بازی کنید و بچه ها را شفا دهید

Extra Life Edmonton کاخ یخی West Edmonton Mall Ice Palace را برای افزایش مراقبت در Stollery برای دوازدهمین سال خریداری کرده است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

لیندسی داد، مدیر بنیاد بیمارستان کودکان Stollery گفت: “پول صرف برنامه های عالی در بیمارستان، تجهیزات شگفت انگیز برای کمک به کودکان، یادگیری، آموزش و تحقیق می شود.”

شرکت کنندگان می توانستند از خانه خود شرکت کنند و جلسه بازی یک ماراتن است. شرکت کننده کاری یانگ یکی از بسیاری از افرادی است که یک برنامه بازی برای بیدار ماندن ارائه کرده است که شامل نوشیدنی های انرژی زا است. اما یانگ گفت که برای کمک به حمایت از مراقبت های بهداشتی محلی ارزش آن را دارد.

یانگ گفت: “منظورم این است که جمع آوری پول برای بچه ها، عالی است و شنیدن داستان هایی درباره تأثیر آن بر خانواده ها و جوانان.”

Extra Life ابتکاری است که در آن مردم برای جمع آوری پول برای بیمارستان کودکان محلی خود بازی می کنند. هاثورن، رئیس جمهور ادمونتون، گفت که به خاطر کسی که دوستش دارد، الهام گرفته شده است که درگیر شود.

در حال حاضر روند

  • اریک برایدن، ستاره «جوان و بی‌قرار» در ایر کانادا «غمگین» می‌خوابد.

  • بیندی ایروین درباره جراحی اندومتریوز احساساتی است: “این یک سفر طولانی بود”

هاثورن گفت: “خواهرزاده من، او در طیف است، بنابراین او زیاد به Stolleria می آید. همچنین، خواهرزاده ها و برادرزاده های من آنجا بوده اند، بنابراین آنها برای هر پدر و مادری حضور دارند.”

1:49 پسر آلبرتا، دریافت کننده صندوق Stollery، درآمدهای حاصل را با Little Warriors به ​​اشتراک می گذارد

از زمانی که بیش از یک دهه پیش آغاز شد، نزدیک به 3 میلیون دلار برای Stollery جمع آوری شده است.

داستان در زیر آگهی ادامه دارد

“این جامعه ای است که شما در دویدن های سرگرم کننده نمی بینید، آنها را در جشن های بزرگ نمی بینید، اما آنها بسیار متعهد به جمع آوری پول برای بچه ها هستند، و این کار را امسال و در تمام طول سال انجام می دهند. “داد گفت.

«آنها سال هاست که اینجا هستند تا این همه پول جمع کنند. چه آنها اینجا در مرکز خرید باشند و چه در خانه، همه متعهد هستند که 25 ساعت متوالی بازی کنند. “

بازیکنان Extra Life در سراسر شنبه شب بازی می کنند و کمک های مالی را می پذیرند. جمع آوری کمک مالی در ساعت 6 صبح یکشنبه به پایان می رسد.

© 2023 Global News، بخشی از Corus Entertainment Inc.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
ورزشDigital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورکاناداGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاه