& وحشت& دختری که در بازی هاکی مورد اصابت گلوله مرد قرار گرفت، دندان هایش را از دست داد.

یک بازیکن زن هاکی پس از آن که در جریان یک بازی دبیرستانی در ماساچوست مورد اصابت گلوله یک بازیکن مرد قرار گرفت و دندان‌هایش بیرون ریخته شد، در بیمارستان بستری شد که این امر نگرانی‌های ایمنی را در مورد ورزشکاران زن که در زمین مشترک با مردان به اشتراک می‌گذارند، افزایش می‌دهد.

بیل رونی، ناظر ناحیه مدرسه منطقه ای دایتون-ریهوبوت، گفت که یک بازیکن زن دبیرستان سوامپسکات در جریان بازی پلی آف انجمن دو و میدانی ماساچوست در روز پنجشنبه مقابل دبیرستان منطقه ای دایتون-ریهوبوت به شدت مجروح شد.

آقای رونی در بیانیه ای گفت: “شب گذشته، یک بازیکن زن هاکی روی چمن برای تیم هاکی روی چمن دختران Dayton Rehoboth در جریان کوارتر سوم در برابر سوامپسکات در پلی آف ایالتی MIAA به صورتش آسیب دید و آسیب دید.”

او گفت: “یکی از اعضای مرد تیم هاکی روی چمن دختران سوامپسکات مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مصدومیت نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشت.”

پس از ضربه زدن به بازیکن زن و افتادن روی زمین، حداقل صدای جیغ یک دختر به گوش می رسید. همانطور که در یک کلیپ ویدیویی منتشر شده در فضای مجازی نشان داده شده است، برخی از دختران پریشان بودند و دست های خود را روی دهان خود قرار داده بودند.

آقای رونی که به WCVB-TV گفت دختر دو دندان خود را از دست داده است، قوانین انجمن را مورد هدف قرار داد که مدارس را ملزم می کند که پسران را در تیم های دخترانه بازی کنند مگر اینکه ورزش پسرانه ارائه شود و بالعکس.

او گفت: “در حالی که من درک می کنم که MIAA دستورالعمل هایی برای مشارکت مشترک طبق ماده 43 آیین نامه خود دارد، این حادثه به طور قابل توجهی نگرانی بسیاری را در مورد ایمنی بازیکنان افزایش می دهد.”

هاکی روی چمن سوامپسکات شماره 2 مردان است.

گفته می شود که او امشب دندان های یک بازیکن زن دایتون-ریهوبوت را درآورده است. 57:42 ببینید: https://t.co/epRZz7A5ib…

می توانست او را بکشد. https://t.co/tJqV5P1Biw pic.twitter.com/A2Om896LHW

– نیکول سولاس، توسط اتحادیه معلمان (@Nicoletta0602) شکایت کرد، 3 نوامبر 2023

MIAA به اصلاحیه حقوق برابر ماساچوست اشاره کرد، اقدامی که در سال 1976 تصویب شد و تبعیض بر اساس جنسیت را ممنوع می کند. این تغییر در سال 1979 به ورزش مدارس نیز تعمیم یافت.

MIAA در بیانیه ای گفت: “دادگاه دریافت که یک قانون کلی که پسران را از بازی در تیم های دخترانه که در آن هیچ تیم پسری معادل وجود ندارد، ممنوع می کند، قانون ERA را نقض می کند.”

ما به پیچیدگی ها و نگرانی های پیرامون ایمنی دانش آموزان احترام می گذاریم و درک می کنیم. با این حال، ایمنی دانش‌آموزان دفاع موفقی برای حذف دانش‌آموزان همجنس از شرکت در تیم‌های مخالف جنسی نبوده است.» MIAA گفت. بحث‌ها معمولاً به دلیل عدم همبستگی بین آسیب‌دیدگی و تیم‌های ترکیبی با جنسیت شکست می‌خورد.»

بازیکن مردی که به دختر شلیک کرد، تراجنسیتی نیست. قانون ایالتی برای همه دانش آموزان اعمال می شود، نه فقط کسانی که خود را به عنوان جنس مخالف معرفی می کنند.

با این حال، این آسیب نگرانی‌های بهداشتی و ایمنی پیرامون زنان و دخترانی را که بیشتر با ورزشکاران مرد به نفع گنجاندن تراجنسیتی‌ها رقابت می‌کنند، برجسته کرد.

“یک بازیکن مرد هاکی دندان دختری از تیم مقابل را در می آورد. این باید تمام شود!! شورای مستقل ورزش زنان در توییتر [ICONS].

این سازمان که از ورزش های تک جنسیتی حمایت می کند، همچنین چارلی بیکر، رئیس NCAA را که بنا به گزارش ها در منطقه دیتون زندگی می کند، مورد انتقاد قرار داد.

ICONS در توییتر خود نوشت: “صدا را زیاد کنید و صدای جیغ رئیس NCAA @CharlieBakerMA را بشنوید.”

رایلی گینز، شناگر سابق NCAA در توییتی نوشت که این بازی در جایی برگزار شد که رئیس NCAA و فرماندار سابق چارلی بیکر زندگی می‌کرد.

صدا را زیاد کنید و صدای فریاد رئیس NCAA @CharlieBakerMA را بشنوید https://t.co/Duct8jboD9

— ICONS (@icons_women) 3 نوامبر 2023

آقای رونی گفت که او می‌داند که بازنگری ERA ماساچوست دشوار خواهد بود، اما برای اطمینان از ایمنی بازیکنان باید کارهای بیشتری انجام شود.

او گفت: “اما دیدن وحشت در چشمان بازیکنان و مربیان ما هنگام سوار شدن به اتوبوس خود در شب گذشته به من ثابت می کند که وزارت اطلاعات باید رویکرد جدیدی برای حفاظت از ایمنی ورزشکاران ما اتخاذ کند.”

کلی وولف، مدیر ورزشی دبیرستان سوامپسکات، گفت، بازیکن مردی که مورد اصابت گلوله قرار گرفت، بازیکن چهار ساله دانشگاه و کاپیتان دایتون-ریهوبوت است و “از حقوق یک بازیکن در هر تیمی برخوردار است.” WCVB.

این حادثه با یک بازی والیبال دبیرستانی در کارولینای شمالی در سال 2022 مقایسه شد که در آن بازیکن پیتون مک‌ناب پس از ضربه زدن توسط یک بازیکن تراجنسیتی در تیم دیگر دچار ضربه مغزی و گردن آسیب دید.

او در ماه آوریل در یک کمیته قانونگذاری کارولینای شمالی گفت: “این خطرناک است که به مردان بیولوژیک اجازه دهیم با ماده های بیولوژیک قرار بگذارند.” «شاید من اولین کسی باشم که با زخمی به سراغت بیایم، اما اگر اینطور باشد [bill] نمی گذرد، من آخرین نفر نخواهم بود.»

قانونگذار قانون انصاف در ورزش زنان را تصویب کرد، که بازیکنان را ملزم می کند بر اساس جنسیت تولدشان رقابت کنند. این لایحه توسط فرماندار دموکرات روی کوپر وتو شد، اما وتوی او توسط قانونگذار ایالتی در ماه اوت لغو شد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما