مجلس شخنگوی ممسیون فرهنگی رفع حصر مسئله اصلی کشور نیست

[ad_1]

خخگهییییی سخخ:: :خ:::::::: :خ::: :خ::: :خ:

هه گزارش فارس؟ حجتالاس مجید نصیرایی بیانیه کمیته فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات برخی اصلاح طلبان و استفاده از آنها از «حصر ظ» و «حصرقانونی» برای توصیف حصر سران فتنه اظهار داشت: سران فتنه چند ماه کشور را به آشوباندند و علاوه بر کش ایجاد آسیب‌های فراواان برای کشور باعث شد خون عده‌ای ريخته شود و دشمن جرات پیدا کند.

سران فتنه با رفتار خود در همه این‌ها شریک شد

وی افزود: دقیقاً بعد از فتنه سال 88 آمریکایی ها و عواملشان به این نتیجه رسیدند که با تحریم های زندگی خود فلج بر معیشت فشار مردم وارد می شود تا عملاً مردم در مقابل نظام و انقلاب قرار دهند تا در نهایت انقلاب و رای دهند. تمامی حقوق محفوظ است.

این نماینده مجلس بیان کرد: اگر در همین موضوع امروز زندگی می‌کنید، مشکلات مردم از اقشار مختلف وجود دارد. هیچ چیزی به نام رفتینگ یا قایق سواری وجود ندارد.

کمیته فرهنگی مجلس افزود: از رسانه ها، برخی از نظرات متفاوت، گلایه دارم رسانه ها باید حقایق را بیان کنند، در کجای عالم با کودتاگران و کسانی که در جامعه عمومی جامعه اخلال ایجاد کرده اند به این شکل برخورد می شود؟

عکس ها: عکس های انجمن حمایت از حقوق بشر و آزادی های اساسی.

یکی از مهمترین اعضای ایالات متحده: امروز و ایالات متحده آمریکا.

در هیچ جای دنیا باعاملان آشوب مثل سران فتنه مماشات نمی‌شود

وی گفت: به نظر من در این خصوص می شود و اگر فردی کوچه بازاری یک هزارم کارها فتنه گ ا ا. منظور از روح القدس رب السّلام چیست؟

وی گفت: این امر باعث می شود تا به دیگران هم چراغ سبز نشان داده شود و هر کاری که دلشان می خواهد انجام دهد و با دشمنان مردم نشست و برخاست داشته باشد و اطلاعات به آنها داده شود و زمینه اذیت و آزار و فشار بر مردم را فراهم کنند. مردم، مردم جهان.

خخنگوی ممسیون فرهنگی مجلس فافزود: از کوه قضائیه و رسانه‌ها گلایه دارم چرا به رسالتشان عمل می‌کنند. مردم بحرین در وضعیت نابسامانی به سر می برند.

وی بیان کرد: در کشور ما عده‌ای هرکاری که خواستند انجام دهند، باعث فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها شدند و باعث شدند که مردم به زحمت افتادند و کسانی هم به آنها نگوید چرا این کار را انجام داد؟

نصیرایی: در پاسخ به سوالی در مورد اینکه جریان غربگرا تلاش می کند تا سران فتنه را به عنوان نماد «مقاومت گفت و گفتگی» قهرمان سازی کنند گفت: جریان غربگرا همیشه از چیزی که منافع آنها را تامین می کند حمایت می کند و هرچیزی می کند. من مجبور نیستم به هیچ کشوری بروم.

وی افزود: این رفتاری است که این جریان طی سالهای پس از انقلاب همیشه سعی کرده است با نگرانی افکنی، موفقیتها را مطرح کنند این مسئله برای تبدیل شدن به رویه شده است چرا که از این طریق تامین می شود.

نصیرایی اظهار داشت: آیا کانون فساد در عالمی که رژیم غذایی و آمریکا را به دست مایه می دهند می دهند باید در انحراف و فساد اینها نگرانی کرد؟

عضو کمیسیون فرهنگی ادامه داد: امروز وظیفه بر عهده رسانه هاست که این مسائل را تبیین می کنند و می گویند سایر دنیا با کسانی که از این دست انجام دادند چه برخوردی داشتند، در مقابل نظام اسلامی ما چه برخوردی با فتنه گران کرد؟ امیدوارم برای مفسدین و منحرفین و کسانی که هنوز نتوانند درس أبرتا باشند.

تفکر غرب‌زده به دنبال تقییر در اولویت‌ها و ایجاد حواشی

وی در مورد رفع حصر برخی جریانات سیاسی از رئیس جمهور و اینکه چرا در دورانی که باید در قدرت چنین کاری نکردند، گفت: مسئله حصر، مسائل جانبی است تفکر غرب زده به دنبال تغییر در اولویت ها و ایجاد حواشی برای درگیر فکر کردن و من نمی دانم.

نصیرایی گفت: به همین جهت به هیچ عنوان نباید به این موضوعات توجه کرد این مسئله هم نشات گرفته از خبثت جریانهای غربگرا و لیبرال است که تاوقتی در قدرت هستند عملا کم کاری می کنند و می توانند بسیاری را برجا می گذارند و الان که مردم تفکر لیبرال و دارند. غرب زده را از قدرت کنار زدند شروع می کنند برای مدیران انقلابی اولویت درست کردن کار تفکر غیر انقلابی ایجاد مانع در مسیر کشور است که این کار را با حاشیه سازی و ایجاد مطالب غیر واقعی انجام می دهد.

مهمترین چیز این است

وی افزود: رفع حصر مسئله اصلی کشور به برکت خون شهدا و رهبر معظم انقلاب و حضور مردم در صحنه ها موفق مملکت ما همه تلاطم ها، فشارها و توطئه ها را خنثی می کند و در مسیر خود به پیش میرود و قله های عظمت و پیشرفت را می دهد. یکی فتح می کند دولت باید به موضوعات اصلی بپردازد اولویت اصلی معیشت اقشار ضعیف جامعه است که فشارهای اقتصادی کمتر باعث آزار این عزیزان می شود دولت هم به خوبی این مسیر را دنبال می کند.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما