قداا قدا »

[ad_1]

ایرانسل با هدف کمک به رشد و توسعۀ کسبوکارهای دیجیتال، درصدی از مبلغ خرید محصولات و خدمات دیجیتال دارای ویژۀ «نقطۀ سبز» را به عنوان نشانی (Cashback)، به اعتبار کیف پول دیجیتال مشترکی که محصولات و خدمات فوق العاده را خریداری می کنند، واریز می شود. ذهن

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند با خرید محصولات و خدمات ایرانسل که با ویژۀ «نقطۀ سبز» مشخص شده، درصدی از مبلغ خرید خود را در قالب کیف پول دیجیتال ایرانسلی، دریافت کنند. دریافت دیجیتال با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا.

آیا آن را دوست دارید؟

در کنار محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن، نقاط سبز کوچکی به چشم می خورد که نشان می دهد نقاط سبز در خرید آنلاین آن محصول یا خدمت هستند.

در صورتی که مشترکان ایرانسل هر یک از این محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنند، معادل درصدی از مبلغ خرید، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، به عنوان مبلغ به کیف پول دیجیتال ایرانسلی مشترک واریز می شود که این اعتبار، برای خرید آنلاین. می توان از کابینت و تلفن دیجیتال استفاده کرد.

ساداش خرید آنلاین سیم‌کارت: 130 هزار تومان

در صورت خرید هر یک از سیمکارت های دائمی و اعتباری تلفن همراه ایرانسل از طریق فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسل من نیز، 130 هزار تومان به خریدار سیمکارت تعلق می گیرد. این یک ایده خوب، یک راه عالی برای به دست آوردن یک شغل، یک شغل خوب، یک شغل عالی و یک شغل عالی است.

من عضوی از جامعه متقارن، پروردگار عصرها، و پروردگار رسولان هستم.

این داداش، فقط به خرید سیم‌کارت‌های دائمی و معتبر

«کیف پول دیجیتال ایرانسل» از طریق سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن قابل دسترسی است و واریز شده و قابل استفاده در آن را برای استفاده از محصولات و خدمات متنوع موجود، از جمله خریدهای بسته های اینترنتی، بسته های مکالمه و بسته های پیامک ایرانسل، آهنگ پیشواز، پیام پیشواز. در بازار جدید کار زیاد است.

لوازم خانگی، لوازم خانگی، صوتی دیجیتال، صوتی و تصویری IDPs.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما