(عکاسان)

[ad_1]

فرارو- مدتهاست که شایعات زیادی درباره جدیدترین ون تمام برقی فولکس واگن در فضای آنلاین منتشر می شود، اما این خودرو ساز آلمانی سرانجام برخی از مشخصات این خودروی آینده نگر را فاش کرد که می دهد. فولکس واگن آیدی جدید. Buzz Cargo علاوه بر اطلاعات و اطلاعات ارائه شده توسط وزارت امور خارجه، امکان استفاده از آن وجود ندارد.

“می خواهی بروی؟” او یکی از محبوب ترین و بسیار محبوب در ایالات متحده و ایالات متحده است. اجاره خودرو Buzz Cargo. گفته می شود این اولین وسیله نقلیه تجاری فولکس واگن است که بر اساس پلت فرم خودروی الکتریکی MEB ساخته خواهد شد، و می دهد سفارشی آن را به آن کمک می کند تا بتواند رکوردهای قابل توجهی را در کلاس خود ببرد.

البته این رکوردها هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما با یک باتری 77 کیلووات ساعتی و یک پلت فرم الکتریکی اختصاصی، این وسط باید از محدوده برد حرکتی ونهای الکتریکی گروه Stellantis (سیتروئن e-Dispatch, Vauxhall Vivaro-e و غیره) آفرین. این ونها با شارژ کامل می تواند حرکتی را در حدود 205 مایل را مدیریت کند، در حالی که هاچ بک VW ID.3 از همین باتری 77 واتی، تا 330 مایل برد حرکتی می کند; بنابراین من حدس زدم که ون تازه وارد فولکس واگن با توجه به پلتفرم خاص خود را حدود 250 مایلی را عرضه می کند که در مقایسه با رقیبان خود بسیار قابل توجه است.

از نظر اندازه، ID. Buzz Cargo در Caddy Cargo و T6 Transporter واقع شده است. تمامی حقوق محفوظ است. Caddy Cargo’s Caddy Cargo یک شرکت خودکششی با طیف وسیعی از کاربردها و خدمات است. دسترسی به قسمت از طریق درب عقب لولایی بالا یا در‌های انباری در عقب انجام می‌شود هه با ک‌ شما می توانید این کار را انجام دهید و می توانید یک ماشین و یک ماشین با خود پیدا کنید. ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا نقش زیادی با آن دارند. فولکس‌واگن می‌گوید در آینده قصد دارد تا یک مدل ID

در جلو ، ID. فروشگاه ها و حیاط های اجاره خودرو Buzz Cargo. من نمی دانم با شما چه کنم. شما می توانید این کار را انجام دهید و می توانید آن را انجام دهید. Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box Buzz Box کسی نیست که بتواند در این مورد به شما کمک کند.

شناسه Buzz Cargo یک موتورسیکلت بسیار محبوب و همچنین یک وسیله نقلیه موتوری شناخته شده و شناخته شده است. همچنین گشتاور 310 نیوتن متری از حالت سکون وجود دارد، بنابراین شتاب گیری باید سریع باشد، و از آنجایی که چرخ های جلو آزاد هستند، فولکس واگن قادر است یک چرخش کوچک 11.1 متری را به راحتی انجام دهد. من نباید نگران این واقعیت باشم که باید بروم سر کار. شکل صاف این خودرو از نوع 2 فولکسواگن یا ظاهری که گفته می شود Bulli الهام گرفته شده است، و جلوی صاف و چراغ های جلوی باریک، ظاهری شبیه به مدل های ID دارند. او عضو وزارت امور خارجه و اداره عامه است.

او یکی از مهم ترین افراد جهان است. Buzz بار بار بار. شناسه ضربه زدن. Buzz Cargo هنوز به صورت اعلام نشده است، اما این مورد احتمالاً همراه با برخی از ویژگی‌های دیگر مانند حرکتی و اعداد و ارقام کارایی، نزدیک به تاریخ فروش آن در پایان سال جاری رسمی خواهد بود. من یکی از اعضای وزارت دفاع هستم و او یکی از مهم ترین افراد جهان است.

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

(طراح) متوسط ​​و زیبا!

مکان: autoexpress

ترجمه: جصفی-فرارو

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما