شناسایی پیام‌های جدید برای سالمندان

[ad_1]

فرارو- نتایج یک مطالعه تعداد زیادی از افراد سالمند برای شناسایی پیامدهایی که در سال 2020 با بیماری کووید -19 درگیر شده است، گزارش شده است. بودند،،س از بهبودی حداقل به یک بیمار جدید مبتلا شده اند. نمی دانم چه کنم. BMJ و در ۹ فوریه ۲۰۲۲ منتشر شد، گزارش می‌کند این میزان مراجعه به هودود د

“دوست داری؟” این کشف همچنین نشان می دهد که این سالمندان تنها ماه پس از بهبودی، علائمی از یک بیماری جدید را نشان می دهد که نیاز به مراجعه به پزشک را دارد. یکی از مهم ترین افراد جهان آمریکا و آمریکا و ایالات متحده آمریکا در حال خراب شدن هستند.

مطالعاتی که به بررسی فراوانی و شدت شرایط جدید (عواقب) پس از وقوع کووید -19 میپردازند، شروع به ظهور کرده است، اما تعداد کمی از آنها خطر را از شرایط جدید ناشی از کووید -19 را در افراد مسن (حداقل 65) می کند. سال) توصیف کرده اند. برای رفع این مشکل، کاربران آمریکایی از سوابق طرح سلامت برای شناسایی 133 366 فرد 65 ساله یا بیشتر در سال 2020 استفاده کردند که قبل از اول آوریل 2020 به کووید -19 مبتلا شده بودند. مسئله زمان و به خاطر صلح و عدالت است.

سپس شرایط شرایط پایدار یا جدید را که 21 روز پس از تشخیص کوید -19 شروع میشد (دوره پس از حد) ثبت و خطرات جدید را در شرایط ایجاد شده توسط کوید -19 چند ماه بر اساس سن، نژاد، جنس و جنس و خطرات جدید ثبت کردند. که آیا بیماران مبتلا به کووید -۱۹ در بیمارستان بستری شدند یا نه، انجام دادند. نتایج نشان می دهد که در بین افرادی که در سال 2020 مبتلا به کوید -19 تشخیص داده شده اند، 32 در دوره پس از حد برای یک یا چند بیماری جدید یا پایدار به دنبال مراقبت های پزشکی بودند که 11 درصد بیشتر از گروه مقایسه (درصد بیماران مبتلا به این بیماری). ) در سال ۲۰۲۰ بود.

شناسایی پیام‌های جدید برای سالمندان

در مقایسه با گروه غیرمجاز در سال 2020، بیماران کووید در مورد خطر افزایش خطری -19 با شرایط ویژه از جمله نارسایی (7.55 اضافی در 100 نفر)، خطر (5.66 اضافی در هر 100 نفر) فشار خون بالا. (4.43 اضافی) و تشخیص سلامت روان (2.5 اضافی در هر صد نفر) بودند. من نمی دانم با شما چه کنم. با این حال، در مقایسه با گروهی که دستگاه‌های بیماری‌های تحتانی مبتلا هستند، فقط نارسایی، زوال عقل و به ترتیب به ترتیب 2.39، 0.71 و 0.18 در هر 100 نفر مبتلا به کووید -19، میزان خطر را شما بهترین هستید.

بیمارانی که با کوید -19 در بیمارستان بستری شده بودند، در موارد بیشتر، اما نه همه بیماری ها به طور قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به بیماری جدید را نشان دادند. خطر أبتلا به چندين متأسفانه، این یک مطالعه مشاهده می‌شود، بنابراین نمی‌تواند این موضوع را مشخص کند. از سوی دیگر، برخی چیزها از جمله مواردی هستند که برخی از تشخیص ها ممکن است واقعاً نشان دهنده وضعیت طبیعی باشد که توسط کووید -19 ایجاد شده است، را بررسی می کند.

با این حال، این ویروس هشدار می دهد که با بیش از 357 میلیون نفر از افراد مبتلا به بیماری در سراسر جهان، «تعداد با پیامدهای بازما از بازماندگان به افزایش بیشتر خواهد شد.» ن‌ا مي‌نويسند: وزارت آموزش و پرورش و علوم این نتیجه گیری می تواند: «همچنین، نتایج ما می تواند به سیستم سلامت و سایر ذینفعان کلیدی آن کمک کند تا نتایج سلامتی آینده را پیش بینی کنند و برنامه ریزی برای استفاده از منابع مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشند».

منبع: scitechdaily

ترجمه: جصفی-فرارو

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما