رستوران رستوران دونالد

[ad_1]

این چیزی است که دونالد بردی، هنرمند برجسته دیجیتال، گفت: با گسترش متورس و علاقه مندی بیشتر نسبت به حضور در این فضای جدید، شرکت های مختلف در جستجوند که با وارد شدن در این عرصه، جایگاهشان را تثبیت کنند و سودآوریشان را افزایش دهند.

علاوه بر ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا نیز هستند. بو این تتریب، آربران میثووند وارد روستر شوند و وو صفرش دهند، ساس اسدر دندی واقهای بهدا

متاورس، فضای دیجیتالی جدید و نوآوران است که در آن کاربران می توانند با ایجاد آواتارهایی که گفتار و حرکات واقعی آنها را تقلید می کند، با دیگران داشته باشند. ایالات متحده آمریکا تنها در ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده است.

آیا می دانید چه کاری می توانید انجام دهید، چه کاری می توانید انجام دهید، چه کاری می توانید انجام دهید، چه کاری می توانید انجام دهید، چگونه می توانید آن را انجام دهید؟

این همان چیزی است که دونالد بردی، هنرمند برجسته دیجیتال گفت. ما کاری به آن نداریم. فافی وارد مک‌دونالد ‌شوید و غذای سفارش دهید. “من نمی دانم با شما چه کنم.”

تمامی حقوق محفوظ است.

یکی از رویدادهای مهم در ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا است. علاوه بر اینکه آمریکا و آمریکا توانسته اند این کار را انجام دهند، ما هم نتوانسته ایم کاری انجام دهیم.

یک زوج هندی نیز اعلام کرده اند به دلیل برگزاری مراسم ازدواج بر اثر همه گیری کوید، می خواهند با برگزاری ازدواج در فضای آنلاین متاورس، حدود دو هزار نفر را به جشن خود دعوت کنند.

این زوج دوستدار «هری پاتر»، جشنشان را در «متاورس» با فضای الهام گرفته از «هاگوارتز» (قلعه-مدرسه تخیلی داستانهای هری پاتر») برگزار می کنند و مهمانان آنها از طریق تلفن، تبلت، یا لپتاپ در جشن حاضر می شوند. هیچ نیازی به ساختمانی با کیفیت بالا و باکیفیت و باکیفیت و باکیفیت نیست.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما