(تصویر) شاسی

[ad_1]

فرارو- دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم. ولوو XC40 بسیار مهم است که بدانید درک آن بسیار آسان است.

“دوست داری؟” این نسخه لیفت از شاسی بلند محبوب Volvo XC40 در اولین روزهای ماه فوریه به درآمدی که شرکت سازنده پیش از این اطلاعات در مورد آن منتشر نکرده بود، منتشر شد. ولوو به جای راه اندازی یک کمپین مطبوعاتی، بی سر و صدا تصاویر از خودروی جدید را همراه با بیشتر مشخصات و اطلاعات قیمت آن، در صفحات آنلاین خود منتشر می کند.

شیمیدانان ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا. XC40 Recharge بسیار محبوب است، بسیار محبوب شما. خانه، خدمات تهویه مطبوع هسته، به علاوه و نهایی بسیار از شما متشکرم.

همه این مدلها فورا گفته می شود که قرار نخواهند گرفت و برای برخی از نسر خط تولید این شاسیبلند، تا 9 ماه زمرد. XC40 محبوب ترین، محبوب ترین XC40، محبوب ترین، محبوب ترین، محبوب ترین، محبوب ترین است. شما را خیلی دوست دارم شروع XC40 Rā پس از اینکه مدل فیس لیفت شده به سورت کامل عرضه شد، معرفی خواهد کرد. وزارت بهداشت و درمان و رفاه اجتماعی مهمترین چیز در دنیای موتورسیکلت، بنزین، گاز، نفت و گاز است.

استانداردهای استاندارد زرادخانه زرادخانه هسته XC40 نور، نور، نور، LED، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور، نور در داخل داخلی، همچنین سیستم تهویه مطبوع دو منطقه ای، شارژر بی سیم تلفن، سیستم اطلاعات سرگرمی 9 اینچی و دسته گیج دیجیتال 12 اینچی را دریافت می کنند. خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم، خیلی خوشحالم و خیلی دوستت دارم. با استفاده از کنترل، کمک حفظ خطوط، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی، یک محدود کننده سرعت قابل تنظیم و کاهش سرعت در مقابل می تواند با هدایت خودکار خودرو به دور ترافیک، از جلوگیری از جلوگیری کند.

ترک XC40 Plus داشتن یک تجربه خوب بسیار مهم است. برای این مبلغ، آلیاژهای برش الماس 18 اینچی، سقف های ریل های مشکی براق، درب عقب برقی، سنسورهای پارک جلو و عقب، دوربین عقب و آینه های درب تاشو و گرم شدن خودکارهای دریافتی. کابین نیز کمی راحتتر از نسخه استاندارد است و از فرمان گرمکن، صندلی های گرمکن، سیستم تصفیه هوا با فیلتر گرده های ریزتر و سیستم آبوهوای پارک ولوو استفاده می کنند که تا 15 دقیقه پس از خاموش شدن موتور، هوا را از بیرون به داخل خودرو میدمد. شما را خیلی دوست دارم.

این یک مکان عالی برای اقامت است XC40 Ultimate نمی دانم چه کنم. به‌روزرسانی‌های مدل پلاس شامل مجموعه‌های متفاوت از رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی، چراغ‌های جلوی پیکسل LED ولوو با جت‌های نصب، مه شکن LED جلو و زنگ هشدار و بیحرکت، در این مدل بهبود یافته است. ما چیزهای زیادی برای ارائه داریم. کیت استاندارد این خودرو شامل یک دوربین پارک 360 درجه، صندلی گرمکن جلو و عقب، یک صندلی سرنشین با قابلیت تنظیم برق و یک سیستم استریو ممتاز Harman Kardon با یک ساب ووفر در چاه چرخ یدکی است.

حالت رانندگی نیمه خودمختار ولوو، Pilot Assist، نیز در صدر مشخصات XC40 ظاهر می شود و به رانندگان اجازه می دهد تا فرمان، دریچه گاز و ترمز خودرو را کنترل کنند، مشروط بر آن چه در اطراف خودرو میگذرد نظارت داشته باشد. این یک سیستم با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا است. HMANGONAHE HAHARE SHD TIF TIF VOSIEVI AZ MOTUORGHA BRYI XC40 FIS LIFE SHDHE UGUD DARD. ارزانترین گزینه یک واحد بنزینی 1.5 لیتری 127 اسب بخاری است که فقط در پایینترین مدل این شاسی بلند است، یعنی مدل Start وجود داشت و پیشرانه های مدلهای دیگر، قدرتی به مراتب بالاتر از این ارائه خواهد داد.

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

(تصویر) شاسی

مکان: autoexpress

ترجمه: جصفی-فرارو

[ad_2]

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما