تاشکند

[ad_1]

ریس‌جمهور با اشاره به نقش و موقعیت جایگاه‌ها در کشور، ف: مسئولیت اسلی تحقق رشد ۸

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی روز دوشنبه در نشستی با استانداران سراسر کشور، ایجاد تحول جدی در اداره کشور به نفع مردم را خواست عمومی ملت بیان کرد و تصریح کرد: اولین مقدمه این حرکت تحولی، شناخت دقیق وضعیت موجود و نیازها و همزمان با آن است. این امکان وجود دارد که این کار امکان پذیر نباشد.

وی با تأکید بر این که «دولت مردم دارد که باید حتماً تحولگرا باشد و این تحول از نگاهی برمیآید که تحولخواه باشد»، آن کرد: تغییر دولت نشان می دهد که از تغییرات تغییرخواه یک نیاز است. آمریکا و آمریکا و آمریکا توانسته اند این کار را انجام دهند.

جمهور با بیان اینکه «عده‌های نمی‌خواهند انقلاب اسلامی محقق شود»، گفت: این خواست دشمن است که باید آن را بر اساس نگاه تحولی شناسایی کرد و بر اساس همین نگاه و دیدگاه تحولی، اجازه نداد هیچ مانعی در مسیر حرکت ما به سوی مشخص باشد. شما می توانید این کار را انجام دهید.

رئیسی اظهار داشت: امروز و پس از 40 سال از استقرار نظام جمهوری اسلامی اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را ببینیم چه مسیری را طی کرده و به کجا باید برود، بهترین سند و راهنما برای بیانیه گام دوم انقلاب است این سند مستند مستند حرکت جمعی ما. نیمه های صبح برمی گردم.

وی با تاکید بر اینکه همه کارگزاران و کشورهای اجرایی مختلف باید همراه و همدل باشند تا در زندگی مردم، تغییر محسوسی حاصل شود، اضافه شود: استانداردان عالیترین مقام اجرایی در استانها و اعتماد و امانتدار همه نظام هستند و باید اصلی ترین نقش را در ایجاد هماهنگی بخش های مختلف ایفا می کنند.

جمهوری با بیان اینکه «مسئولیت اصلی تحقق رشد 8 درصدی اقتصاد در وهله اول بر رئیس شما رئیس جمهور است»، اظهار داشت: امروز به لطف خدا همه کشور با همآهنگ و همراه هستند و باید از این نعمت برای باز کردن گره های زندگی مردم. بسیار مهم است که صادق باشیم.

رئیس جمهور بیان کرد: رئیس جمهور در سراسر کشور جلسه مغتنمی است که باید در آن اولویت ها و نیازها را دسته بندی کنید و در گفتوگو با وزرا و مسئولین بخش های مختلف دولت، مشکلات را در نظر بگیرید و فصل کنید و اجازه دهید مشکلات اداری و مالی مانع از پیشبرد کارها شود. همه آنها محبوب ترین هستند.

مجلس شورای اسلامی مستمر و منظم نشست های سراسری استانداران با وزرا و مقامات اجرایی را در زمینه بسیار مفید برای اولین بار و ارزیابی این توصیف و ارزیابی کرد: موضوع بررسی و تفویض اختیارات بیشتر به استانداران را در همین جلسات بررسی کرده و به نتیجه برسانید.

جمهور در ادامه سخنانش رئیس تغییر مدیریت در کشور را با منطق کارآمدی از دیگر انتظارات از دولت مردمی عنوان کرد و گفت: در صفحات جدید و یا تثبیت مدیریت ها با همه کسانی که فکر می کنند نظر آنها را به شما کمک خواهد کرد، نظر دهید. در نهایت مسئولیت شرعی و قانونی تغییر مدیریتی دستگاه های اجرایی بر روی شماست و باید با بررسی ها، تصمیم بگیرید و به هیچ وجه تحت تأثیر یا فشار دیگران قرار دهید، مدیری را تغییر دهید یا تثبت نکنید.

سیسی افزود: مردم باید احساس انساد

رئیس جمهور رئیس جمهور:رد: حتما به نیرو وجه مردمی بودن دولت باید بیش از پیش باشد و این مردمی بودن در گرو همراه کردن و مشارکت مردم در تصمیم گیری ها، تصمیم گیری ها و اجرای تصمیمات است.

رئیسی ادامه: نشستهای مستمر و منظم با نیروهای دلسوز دردمند و نخبگان و حتی آن دسته از نخبگانی که با دولت همراهی ندارند، داشته باشید و اساسا ارتباط مستمر با جریان نخبگی را به یکی از جلوه های مدیریت در دولت مردمی تبدیل کنید.

جمهور در ادامه به توصیه‌های خود در نشست‌های سراسری خود از مسئولین دستگاه‌های نظارتی نیز دعوت به رئیس‌جمهور و مسائل مرتبط با آنها برای بحث و بررسی می‌شود.

رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه امروز مردم نوعی بیعدالتی و تبعیض در پرداخت حقوق و دستمزد دارند، گفت: برخی از این بیعدالتیها در زمینه پرداخت حقوق با تصمیمات اداری قابل رفع است و برخی دیگر نیاز به اصلاح یا قانون دارند و دارند. آقای دود، یکی از اعضای وزارت آموزش و پرورش، یکی از اعضای وزارت آموزش و پرورش و علوم است.

وی در ادامه، مبارزه با اقدام و حل به معیشت مردم را اولویت های امروز کشور برشمرد و اظهار داشت: اگر به موضوع یا مشکلی در زمینه معیشت مردم برخورد سریعا برای رفع آن اقدام کنید و حتی اجازه دهید ساعتی تعلل اتفاق بیفتد. وزارت آموزش و پرورش مرکز جهان است.

رئیس جمهور توضیح: اجازه ندهید حقوق هیچ کارگری حتی برای یک روز با پرداخت پرداخت شود. بسم رب رب العالمین رب رب العالمین.

وی با بیان اینکه «دولت مردمی بنا دارد حتماً صادقالوعد باشد و در عمل به وعده های خود به هیچوجه کوتاهی نکند»، گفت: در اجرای برنامه ها و تصمیمات دولت نهایت تلاش خود را به کار بگیرید و هر جا هم مانع یا مشکلی پیش آمد صادقانه باشد. امکان ندارد که رب السّلام در محضر اعیان باشد. این یک فرصت عالی برای مردم جهان بود که بتوانند این کار را انجام دهند.

رئیس جمهور همچنین از استان های خواست که موضوع مبارزه با خرید و فروش بازارچه های ک ر

جا از همه مسئولانی که در اجرای دستور آزاد سواحل تلاش کردند صمیمیانه قدردانی کنم و باید بر این نکته تاکید کنم که اجرای سریع و مطلوب این دستور برای مردم این توقع را ایجاد کند که این امر می تواند کارهای بزرگ را به شکل انجام دهد. فوري و قاطع انجام شود بايد موضوع كالا و ساماندهي بازارچه‌هاي باشد

رئیسی همچنین در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک عید مبعث رسول گرامی اسلام (ص) بعثت را عظیمترین نعمت خدا برای هدایت انسان توصیف کرد تا مسیر زندگی و رشد انسانها عادلانه باشد و گفت: امام راحل عظیمالشأن ما پرچم بندگی خدا و اجرای عدالت را در کشور انجام داد. متاسفم.

رئیس جمهور با بیان اینکه در میان مکاتب زیادی که ادعای نجات انسان را داشته و دارند امام خمینی (ره) پرچم بعثت را که همان پرچم عدالت و عیت بود کرد، افزود: طاغوتها و دشمنان نمیخواهند ادعا کنند که بر اساس اهداف در دنیا شکل بگیرند. من خیلی باهاش ​​کار دارم و خیلی باهاش ​​کار دارم.

همه مهم ترین چیزها، مهم ترین چیزها، مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما