انواع خدمات مالی و مالیاتی مالیات ها

تا به حال موارد زیادی از کسب و کارها مشاهده شده است که به دلیل اهمیت ندادن به مبحث مالیات، جریمه‌های سنگینی متحمل شده‌اند و حتی کسب و کارهایی به همین دلایل ورشکستگی را به جان خریده‌اند. قطعا با وجود شرکت‌های خدمات مالیاتی مانند رایان محاسبان، صاحبان کسب و کار می‌توانند با فراغ خاطر مسائل مالیاتی خود را به آنها بسپارند. چنانچه در خصوص خدمات مالیاتی دچار ابهام هستید و می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید با شرکت رایان محاسبان تماس بگیرید و با یکی از مدیران مالیاتی مجموعه صحبت کنید تا در صورت نیاز جلسه ایی حضوری داشته باشید و بهترین تصمیم را اتخاذ فرمائید. ارائه مشاوره های مختلف مالیاتی، امور مربوط به مالیات حقوق، مالیات بر ارزش افزوده، امور مربوط به صورت های مالی و نظارت بر ان ها، تهیه ی صورت حساب های فصلی و اظهارنامه مالیاتی.

  • در صورت دریافت پیامک در این راستا همکاران ما پس از بررسی و مشاوره لازم و در صورت نیاز نسبت به ثبت اعتراض اقدام خواهند نمود.
  • ما با این برنامه،  حداکثر پس از ۶ ماه از ثبت درخواست، مبلغ بستانکاری را به شرکت شما باز می‌گردانیم.
  • ماده ۱۵- کلیه حقوق مادی و معنوی مجوز فعالیت، مختص به دارنده آن بوده و قابل واگذاری به طرق مختلف اعم از انتقال، اشتراک، اجاره و یا وکالت، به سایر اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی از جمله شرکت ‌وابسته، تابعه، مادر یا شعبه مستقل نخواهد بود.
  • خدمات مالیاتی الکترونیکی، علاوه بر افزایش دقت درثبت اطلاعات، باعث صرفه جویی در زمان میشود.

موسسه مالیاتی پارستکس، مجموعه‌ای متشکل از بازنشستگان سازمان امور مالیاتی کشور ، حسابداران برجسته دانشگاه تهران و وکلای خبره پایه یک دادگستری است. این مجموعه با کادری مجرب و باتجربه در حوزه مسائل مالیاتی، شما را در انجام امور مالیاتی راهنمایی می‌کنند تا در صورت امکان از بروز مشکلات مالیاتی و مالی جلوگیری کنند. ارسال صورت معاملات فصلی، قوانین خاص و پیچیده ای دارد که جزئیات تهیه آن، در طی بخشنامه ها و آیین نامه های مختلف منتشر گردیده است که ممکن است مؤدیان از آنها به خوبی مطلع نباشند، یک مشاور مالیاتی، می تواند کمک مفیدی را در تکمیل این نوع گزارش ارائه نماید. همانگونه که گفتیم، سازمان امور مالیاتی کشور، در سال 1381، با هدف بهبود و افزایش کارایی نظام مالیاتی کشور، تاسیس شد. بررسی موانع نظام مالیاتی، برنامه ریزی، جهت بهبود سیستم مالیاتی و نحوه اخذ آن، ارائه پیشنهادهای لازم در خصوص بهبود سیستم مالیاتی کشور، از جمله وظایف سازمان امور مالیاتی می باشد.

قرارداد پشتیبانی برای خدمات مالیاتی

آگاهی از مراحل و پروسه پرداخت مالیات در کشور برای شرکت خدمات مالیاتی یک امر بسیار مهم است و باید بتواند آن را از ابتدا تا انتها در سریع‌ترین زمان انجام دهد. زیرا برخی مدارک و اسناد در اداره مالیاتی نیاز است و کسب و کار باید آن‌ها را قبل از موعد مقرر تهیه کند. شرکت خدمات مالیاتی نیز وظیفه دارد کسب و کار را از تمام اسناد مورد نیاز آگاه سازد و تمام پروسه را بدون مشکل خاصی انجام دهد. با توجه به این که پرداخت مالیات پروسه پیچیده‌ای دارد و صاحب کسب و کار باید کارهای زیادی انجام دهد، ممکن است وقفه طولانی در کسب و کار حاکم شود. مطمئنا در صورتی که کسب و کار فعالیت نکند، ضرر خواهد بود و بسیاری از فرصت‌های کسب درآمد خود را از دست خواهد داد.

ماده ۳۴- در صورت بروز تخلف در خدمات موضوع این آیین‌نامه توسط شرکت معتمد، حسب گزارش مرکز به کارگروه در خصوص میزان خسارت و ضرر و زیان وارده که به تایید کارگروه می­رسد، شرکت معتمد مکلف به جبران خسارت و ضرر و زیان وارده مذکور بوده و قابل وصول از محل تضامین تسلیمی توسط شرکت معتمد می‌باشد. ماده ۲۱- شرکت معتمد مکلف است از استانداردهای تعیین شده و دستورالعمل‌های ابلاغی مرکز که به تایید کارگروه رسیده است، برای اندازه‌گیری سطح کیفیت خدمات استفاده نماید و در صورت درخواست مرکز نتایج اندازه­گیری کیفیت خدمات را در اختیار آن قرار دهد. تبصره – همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی شخصا یا با واسطه نمی توانند در بیش از یک شرکت معتمد عضو هیات مدیره یا مدیر عامل باشند. مالیات بر ارزش افزوده یکی از جدیدترین انواع مالیات هایی است که مودیان موظف به پرداخت آن هستند. در واقع مصرف کنندگان کالا و خدمات جزو کسانی هستند که مالیات برارزش افروده را باید پرداخت کنند. انواع خدمات مالی و مالیاتی مربوط به محاسبه، تهیه و پرداخت صورت های مالی، اظهارنامه و غیره است.

از آن جمله می توان به قانون مالیات بر درآمد و قانون مالیات های مستقیم اشاره کرد. منظور از مشاغل، صاحبان مشاغل و اشخاص حقیقی کسانی هستند که کسب و کارشان تحت قوانین شرکت ها و اشخاص حقوقی نیست. این اشخاص به سه گروه 1 و 2 و 3 تقسیم می شوند و هریک وظایف و تکالیف مالیاتی مربوط به خود را دارند. بسیاری از شرکت ها با توجه به نوع فعالیت ، حجم فعالیت و سایر نیازهای خود با سازمان­ها، شرکت ها و ادارات مانند بانک ، موسسات حسابرسی ، وزارت صمت (صنعت ، معدن ، تجارت) و سایر ارگان ­ها ارتباط بر قرار می کنند. مثلا کسب و کار با موضوع پیمانکاری برای شرکت در مناقصات و قبولی در آن نیاز به گزارش حسابرسی مهر و امضا شده دارند. از دیگر خدمات مالیاتی وام بانکی یا تسهیلات بانکی این است که برای اخذ تسهیلات بانکی ، بانک مورد نظر به گزارش حسابرسی و مفاصا حساب مالیاتی نیاز دارد و یا برای تمدید کارت بازرگانی یا عضویت در اتاق بازرگانی در مواقعی صورت های مالی و صحت وضعیت مالی و مالیاتی مورد بررسی قرار می گیرد.

در چند سال اخیر سیستم مالیات ستانی دچار تغییرات زیادی شده و خدمات مالیاتی در ایران با تکنولوژی روز اروپا توسط سازمان امور مالیاتی پیاده سازی شده است. با این برنامه اجرای تکالیف مالیاتی توسط سامانه های مالیاتی همراه شده است و عملا مراجعه حضوری به ادارات کمتر و محدود شده است. واحد خدمات مالیاتی پرشین حساب مطابق دسته بندی زیر عملیات اجرای تکالیف مهم مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی را عهده دار می شود.

تشکیل پرونده مالیاتی در زمان درست مهم است

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک یا بزرگ باید همیشه به مالیات مجموعه تان دقت داشته باشید. برون سپاری امور مالیاتی و استفاده از خدمات مالیاتی باعث می شود بتوانید تمرکزتان را روی هدف اصلی تان بگذارید. با انعقاد این قرارداد مشاوران مالیاتی در حین انجام امور شما را راهنمایی می کنند.

خدمات مالیاتی

شرکت های قدرتمندی در زمینه ارائه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات مالیاتی در این ناحیه کلیک کنید فعالیت می کنند که مطمئنا شما نمی توایند با استخدام یک نفر در مجموعه تان، خدماتی با کیفیت ان مجموعه ها را تجربه کنید. این در صورتی است که تفاوت زیادی در هزینه هایتان هم به وجود نمی آید چه بسا هزینه ها کمتر هم بشود. مدیران شرکت ها معمولا ترجیح می دهند فعالیت های حسابداری و مالیاتی خود را به مجموعه های معتبر بسپارند تا به درستی انجام گردد. معمولا افرادی که کسب و کارهای کوچکی دارند و حجم کاری شان کم است از این نوع قرارداد استفاده می کنند. افرادی که به تازگی کارشان را راه انداخته اند هم معمولا از این نوع قرارداد استقبال می کنند.

از طرفی وکلای مالیاتی ارتباط تنگاتنگی با حوزه‌های مختلف اداره دارایی دارند و می‌توانند مسیر پرونده‌ها را هموار و کوتاه کنند. شرکت پیشگامان حساب جزو معدود شرکت هایی است که برای پیشبرد امور مالیاتی کارفرمایان خود از وکلای مالیاتی خبره استفاده میکند. شما می توانید جهت اخذ مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات مالیاتی با شماره ۸۸۵۵۰۸۴۶-۰۲۱ تماس و یا فرم زیر را تکمیل نمائید. موسسه مالیات ها شما را به خواندن مقاله ضرایب تشخیص درآمد مشمول مالیات دعوت می نماید. خدمات مالی مربوط به انجام کلیه خدمات اقتصادی و مالی، فعالیت بانک ها و مؤسسات اعتباری، شرکت‌های سرمایه گذاری و بیمه می­شود. با توجه به اینکه سیاست ها به گونه ای تعریف می شود که میزان بخشودگی جرائم در سال های آینده رفته رفته کاهش یابد، عمل به وظایف مالیاتی در موعد مقرر و انجام آن به شکل صحیح اهمیت زیادی پیدا کرده است .

هیچ وقفه‌ ای در فعالیت کسب و کار پیش نمی‌آید.

لیکن پیش از قطعی شدن مالکیت وراث بر ماترک می بایست گواهی انحصار وراثت دریافت شود. اعتراض برگه قطعی و رسیدگی به جرایم مالیاتی نیز از دیگر خدمات مالیاتی قابل ارائه به شمار می رود. همان‌طور که قبلا گفتیم هر فردی که کسب و کاری دارد و مشغول به کار است و حقوق دریافت می‌کند و بیمه تامین اجتماعی دارد، باید قسمتی از حقوق خود را تحت عنوان مالیات، به وزارت اقتصاد و دارایی بپردازد. میزان این مالیات متفاوت است و هر ساله طی بخش‌نامه‌هایی به کارفرمایان ارسال می‌شود. کارفرمایان نیز وظیفه دارند این مالیات را ماهیانه از حقوق کارکنان خود کسر کنند و به حساب وزارت‌خانه بریزند. نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که هر شرکتی باید صورت معاملات خود را، ظرف حداکثر 30 روز، برای سازمان امور مالیاتی یا به صورت دستی و یا به صورت الکترونیکی ارسال کند.

در خدمات حسابداری همان طور که از نام ان پیدا است تنها خدمات حسابداری و جاری صورت می گیرد و مشاوران مالیاتی کاری انجام نمی دهند. در خدمات مالیاتی تمامی امور تحت نظارت مشاوران مالیاتی انجام می شود و این مورد می تواند جلوی بسیاری از دردسرهای مالیاتی در آینده را بگیرد. راه دوم این است که این شرکت ها نیروهای مد نظر را استخدام می کنند اما می دانند که این کافی نیست. این شرکت ها در این شرایط هم از مشاوره مالیاتی بهره مند می شوند تا از صحت انجام امور مطمئن باشند. با سپردن کار خود به یک شرکت معتبر که از متخصصین مجربی در این امر استفاده می کند می توانید خیال خود را بابت امور مالیاتی خود راحت کنید و از این امر اطمینان یابید که مشمول جرائم مالیاتی نمی شوید همین امر گامی مهم در جهت رشد و اعتلای شرکت یا سازمان شما می شود.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما
تمامی اطلاعات ارائه شده در این وب‌سایت توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی تولید می‌شوند و ما هدف ما ارائه تبلیغات یا اظهار نظر درباره خوب یا بد بودن محتوا نیستیم و هیچ مسئولیتی در قبال صحت این اطلاعات نداریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.