آیا می دانستید تبدیل آلو آرجون به پوشپا راج روزانه بیش از 2 ساعت طول می کشد؟

[ad_1]

دهلی نو: آلو آرجون، سوپراستار جنوبی، از زمان انتشار درام پرطرفدار خود «Pushpa: The Rise» مورد تحسین قرار گرفته است. جدای از بازیگری، ظاهر خشن آرجون در نقش پوشپا راج نیز قلب ها را به دست می آورد. و این است که چگونه تحول اتفاق افتاد!

پرتیشیل سینگ دسوزا، طراح ظاهر پروتز آلو آرجون از «پوشپا راج» گفت: «کلمات کافی برای توصیف فداکاری او نسبت به نقش‌هایش وجود ندارد.

“Pushpa: The Rise” ساخته آرجون حتی بیش از یک ماه پس از اکرانش در باکس آفیس در سراسر جهان از موفقیت های دیوانه کننده ای برخوردار است. این فیلم که رسماً به عنوان یک فیلم پرفروش معرفی شد، با کسب درآمدی بیش از 150 روپیه تمام رکوردها را شکست. 100 کرور (نسخه هندی) و به یکی از پردرآمدترین فیلم های سال 2021 تبدیل شده است.

ویدئویی که اخیراً شاهد دگرگونی آرجون است، چه از نظر فیزیکی و چه با کمک پروتزهای ستاره ای و آرایش، در حال انجام است تا به این قسمت نگاه کند. و اعتبار ظاهر او به طراح آرایش و ظاهر پروتز او، Preetisheel Singh D’Souza می رسد.

برای این دگرگونی، سوپراستار مجبور شد یک جلسه آرایش شدید و پروتز را با پرتیشیل و تیمش انجام دهد. این بازیگر درست از درست کردن ابروها و موهای مجعدش گرفته تا رنگ پوست عالی را به خود جلب کرد.

او در مورد تجربه خود از کار روی فیلم و آرجون گفت: “این اولین تجربه من در جنوب بود و کاملاً متفاوت و سورئال بود. میانگین مدت زمان نشستن آلو آرجون روی صندلی یک ساعت و یک ساعت خواهد بود. نیم و گاهی بیشتر از دو ساعت هم می‌رسد، زیرا گاهی اوقات مجبور می‌شویم تمام بدن را آرایش کنیم.»

کلمات کافی برای توصیف فداکاری او نسبت به نقش هایش وجود ندارد زیرا او همه چیز را ارائه می دهد. تجربه من از کار کردن با او فوق العاده بوده است. او یک سرگرم کننده تمام عیار است. او به طور کامل در شخصیت خود فرو می رود، لحظه ای که روی پرده شما می آید. حوصله تماشای هیچ چیز دیگری را نداشته باشید. او می تواند بر تمام کادری که من احساس می کنم غلبه کند. به علاوه از خود گذشتگی او نسبت به شخصیت هایش، صبر او در مورد گریم بسیار ستودنی است. این کار تکنسین را بسیار آسان می کند وقتی که با بازیگر در یک فیلم هماهنگ باشید. بسیاری از سطوح، “او اضافه کرد.

اجرای رویایی Pushpa در باجه‌های فروش بلیت در سراسر جهان به طرز شگفت‌آوری از مجموعه‌های بزرگ‌ترین آثار باکس آفیس از صنایع مختلف زبان پیشی گرفته است و رکورد جدیدی را برای Allu Arjun ایجاد کرده است.

نسخه هندی این فیلم پس از تمدید نمایش خود و دریافت پاسخ های شگفت انگیز در باکس آفیس، اولین نمایش OTT خود را در Amazon Prime Video نشان داد.[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما