آیا می خواهید به مدرسه بروید؟

[ad_1]

همه چیزهای مهم دنیا مهم ترین و مهمترین چیزهای دنیا هستند.

ضمناً در اوایل ماه اول ماه تثلیث، جمعیت زیادی به خانه حضرت آقا آمدند. در چنین شبی که موسوم به لیله الرغائب است، نقل است فرشتگان از آسمان به زمین خاکی سرازیر می شوند و ساکن می شوند و پیغامبر نیته های پاک بندگان خداوند هستند.

ویژگی مهم کتاب المراقات این است که دستوراتش برای مراقبت و سیر و سلوک جنبه همگانی و به کار عارف و عامی میآید، و اعمالی برای همه روزهای سال لحاظ شده و آثار را با توجه به این مراقبت بازگو می کند. تمام اطلاعات در مورد وزارت فرهنگ جمهوری مقدونیه و ایالات متحده آمریکا.

الیت الله میرزا جواد ملکی تبریزی درباره این شب با فیلت می‌گوید: «انانچه شب اول ماه مصادف. از پيامبر اكرم (سالي‌الله عليه و آله و سلم) روايت شده است كه فرمودند: من نمی دانم با شما چه کنم.

نمیخوام برم پیش هیچ کدومشون من می خواهم بدون هیچ سوالی از شما به بالای لیست بروم. در اینجا ما می رویم. فرشتگان عرض می‌کنند: هاجاتا ما این است که از روزه داران رجب درگذری. خداوند ميفرمايد: اين كار را انجام دادم.

بهتر است کسى که این حدیث را میشنود، در این شب، زیاد بر فرشتگان صلوات فرستاده تا تکلیفی را که آیه 12 را تحويل به ما انجام داده است. سپس رسول خدا (ص) فرمودند: هر کس که روز پنجشنبه اول رجب را روزه گرفته و سپس بین نماز مغرب و عشا دوازده رکعت نماز بجا آورده هر دو رکعت به یک سلام و در هر رکتی سوره فاتحه یک بار، انا انزلناه فی لیلةالقدر سه بار. و قل هو الله احد را دوازده بار خوانده، و زمانی که نماز تمام شود، هفتاد بار بر من (با این الفاظ) صلوات بفرستد: اللهم صلی الله علیه و آله و سلم علی محمد النبی الأمی و علی آله، سپس سجده کرده و در سجده هفتاد بار بگوید: سبوح. میخوای چیکار کنی؟ سپس سر خود را بلند کرده و بگوید: رب اغفر و ارحم و تجاوز عما تعلم آنک انت العلی الأعظم آنگاه بار دیگر به سجده رفته و در سجده همان چیزی را بگوید که در سجده اول گفت، سپس حاجت خود را از خدا بخواهد، انشاءالله تعالی. می شود.

سپس رسول خدا فرمودند: قسم به کسی که جانم در دست اوست. هیچ بنده یا کنیزی از بندگان و کنیزان خدا این نماز را به جا نمیآورد، مگر اینکه خداوند گناهان او را میبخشد گرچه گناهان او مثل کف دریا و به عدد شن و به وزن کوهها و به عدد برگهای درختان باشد و روز قیامت هفتصد نفر از خویشاوندان. هدف از کار خداوند چیست؟ و در روز ظهور روح القدس و در حضور خداوند و به قدرت خداوند و به قدرت خدا و به قدرت خدا. چطور هستید نمی دانم چه کنم. چگونه است؟ Rohie Bhazter Az Roi Toi هند و Bhui Khuhshbuoi یا Mashham Nersidhe. کار خوب: دوستت دارم! میخواهید با آن چکار کنید؟ امشب آمدهام تا حقت را دادا، مونس تنهایی تو بوده و وحشت زده از بین ببرم. و هدف از کار خداوند چیست؟ و در قلب جهان هیچ قدرتی به قدرت خداوند وجود ندارد.

در اينجا اين سوال پيش مي‌آيد كه، ظاهر روايت اين است كه علاوه بر فعالیت های ایالات متحده و ایالات متحده، مهم است که زیرا در این صورت پنج شنبه قبل از جمعه اول، جز ماه رجب نیست، این است که اگر بخواهیم به ظاهر روایت عمل کنیم، باید بگوییم این اعمال در صورتی است که شب اول ماه شب جمعه نباشد; و اگر شب جمعه بود; من خیلی کار دارم. دانستن نحوه انجام این کار بسیار مهم است. همه خانه ها و قله خانه خداوند و پروردگار خدا. درک اینکه چه نوع خانه ای دارید بسیار دشوار است.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما