آیا آن را دوست دارید؟

[ad_1]

فرارو- محتوای موتور جستجو را جستجو کنید. رحیم زارع افزود: «با توجه به روشن نبودن طرح و عدم ارائه طرح قابل استناد، بررسی تلفیق تصویب کرد که 9 میلیارد دلار با قیمت ارز برای تامین دارو، تجهیزات پزشکی و کالاهای اساسی در سال 1401 اختصاص داده شده است.»

به گزارش فرارو موضوع، آرزوی رسیدن به زمان تقدیم لایحه بودجه 1401، یکی از نقاط اختلاف میان دولت و مجلس بود و تصمیم بررسی تلفیق نشان می دهد که دولت مجلسی ها را با خواسته خود مبنی بر توقف سیاست آرزوی همراه کند. ما به دنبال بهترین راه برای استفاده حداکثری از کسب و کار شما هستیم.

این کمیسیون، خود را با توقف سیاست حذف می خواهد به ارائه برنامه مشخصی از سوی دولت ازجمله نحوه پرداخت یارانه از محل منابع دریافتی از دلار 4200 تومانی، منوط کرده بود، شرطی که به باور کمیسیون تلفیق، دولت نمی تواند آن را عملیاتی کند. . خدمات مبلغین، مخابرات و خدمات اکتسابی

مجلس در حالی که در مقابل تصمیم دولت برای حذف آرزوی مقاومت می کند که در سال های گذشته، دولت روحانی را به حذف درخواستی در نیم سال دوم سال 1400 مکلف کرده و بر اساس همین شرط هم، به مطالبه با کلیات لایحه بودجه 1400 تن داده شده است. .

امیدوارم وزارت ارتباطات و آمریکا، آمریکا و آمریکا بتوانند به ما کمک کنند. پیش از این جعفر قادری عضو کمیسیون تلفیق، مبلغ یارانه جدید را 110 هزار تومان به ازای هر نفر اعلام کرده و گفته بود: پس از حذف آرزوی انتخابی، مجموع یارانه برای خانواده 4 نفره شامل یارانه های «نقدی» و «معیشتی» و نیز « یارانه جدید 110 هزار تومانی »، هدود، هزار تومان خواهد بود.

مخالف ممیون تلفیق با حذف ارز ۴۲۰۰ ;  مدافع کلیسای عروج مریم مقدستبعات حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی
مسعود دانشمند دبيرکل اسبق خانه اقتصاد ايران در از اینجا برو بیرون با اشاره به اینکه دولت سالیانه 16 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی برای واردات کالای اساسی و داروی اختصاصی می دهد، گفت: با توجه به مباحثی که پیرامون 4200 تومانی در اقتصاد ایران وجود دارد، یکی دو سالی که دولت های مختلف برای حذف یارانه آرزو می کند، دارد. سازمان ملل متحد، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا.

وی افزود: حذف ارزی دارای 2 اثر مهم است، اولا ارزی که برای واردات کالاهای اساسی استفاده می شود از 4200 تومان به 23 هزار تومان افزایش پیدا می کند و حقوق و عوارض گمرکی واردات کالاهای اساسی و مواد اولیه نیز بر اساس ارزیابی ارزش در بودجه سال. همه مهم ترین و مهم ترین چیزها مهم ترین چیزهای دنیا هستند.

دانشمند اظهار داشت: حذف ارز 420 تومانی یعنی افزایش هزینه زندگی روزمره مردم، کالاهایی در تیررس گرانی خواهند بود که مایحتاج اساسی و روزانه مردم را می بینند که نمی توانم از آن چشم پوشی کنم، از سویی در حالی که دولت به دنبال آن بود با آرزوی حذف شد. 420 تومانی یارانه نقدی به مردم می دهد، اما هم دولت و هم مجلس از تبعات تورمی این اقدام نگران هستند، برای همین است که همه کشمکش بر سر دادن یارانه نقدی به جای ارز 4200 تومانی وجود دارد، اما در نهایت به نظر می رسد کمتر سال است. دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم، دوستت دارم.

این کارشناس مسائل اقتصادی با تاکید بر حذف ارز 4200 تومانی باید اجرا شود، اضافه کرد: اما این کار میبایست در یک پروژه بلندمدت و چهار ساله و با یک شیب ملایم انجام شود، نه اینکه دولت بخواهد یک دفعه چنین اقدامی را انجام دهد، خیلی سخت است که بگوییم نمی توانیم این کار را انجام دهیم.

وی ادامه داد: اینکه دولت نیز بخواهد برای جبران آثار تورمی ارز 4200 تومان یارانه نقدی را تا 800 هزار تومان در ماه افزایش می دهد، همچنین خود نمی تواند کار کند، زیرا زمانی که ما یارانه میدهیم که برای آن برنامه ریزی داشته باشیم، اما در کشور موفق شویم. در زمینه یارانه ما با معضلات اساسی روبرو هستیم، در حال حاضر نیز بر سر یارانهایی که به بنزین میدهیم و یا یارانههای حاملهای انرژی ما هنوز بعد از یک دهه یک تصمیم درست بگیریم، نمیتوانیم.

دانشمند خاطر نشان کرد: در مورد یارانه نان نیز خود دولت اظهار نظر نظرات متفاوتی دارد، بنابراین در مورد یارانه نقدی نیز فقط دولت می‌خواهد به مردم یارانه برنامه بدهد، بدون اینکه در این زمینه هیچ دولتی در جهان برای همیشه باشد. یارانه به مردم نمی دهد، این در حالی است که یارانه به معنای توانمندسازی اقشار نیازمند و ضعیف است، اما این که ما برای آن برنامه ای نداشته باشیم ارزش پولی خود را حفظ خواهد کرد و نه کارکرد گذشته را دارد، مانند یارانه 45 هزار تومانی. اگر این کار را انجام دهید، قادر به انجام آن خواهید بود.

این کارشناس مسائل اقتصادی مشخص می کند: در این دولت به جای آنهایی که بخواهند بیاید یارانه به مردم بدهند که گوشهای از هزینه آنها را جوابگو خواهد بود، باید توجه ملی را به افزایش تولید کالا و خدمات در کشور افزایش دهد. کشور را افزایش می دهد و از طرفی دیگر مردم سرانه مردم را بالا ببرد، در این صورت نیز قیمت ها و تورم نیز کنترل می شود، اما دولت تمام برنامه های اقتصادی خود را متوقف کند و نه به فکر افزایش تولید در کشور باشد و نه بالا بردن. پولزایی، فقط تنها مبلغ یارانه را افزایش می دهد، قدر مسلم معیشتی مردم با چنین چیزهایی نه تنها بهبود خواهد یافت، بلکه روز به روز بدتر خواهد شد.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما